ATM grupa

MENU

„Pierwsza miłość”: Marysia i Michał będą mieli romans?

Czy sercowa zła passa wreszcie się skończy i Majka znajdzie faceta, z którym będzie naprawdę szczęśliwa? Okaże się już niebawem…

Chyba żadna z bohaterek „Pierwszej miłości” nie ma takiego pecha, jeśli chodzi o uczucia. Marysia (Aneta Zając) to krucha, ciepła kobieta, która marzy o prawdziwym trwałym związku, a mimo to często przeżywa miłosne zawody.

Michał (Wojciech Błach) pojawił się w jej życiu już jakiś czas temu i dość szybko dał się poznać jako bardzo miły facet. Jednak dopiero niedawno, podczas choroby córeczki Marysi, ich przyjaźń przeszła prawdziwy sprawdzian.

Zdała go? I to celująco! Okazało się, że Michał jest niezawodnym kompanem. Potrafi wspierać, rozbawić, doradzić i podnieść na duchu.

W 2144. odcinku Melka (Ewa Jakubowicz) i Krystian (Patryk Pniewski) zorganizują Majce i Michałowi… randkę.

Wszystko przebiegnie pomyślnie, bo Marysia będzie pod ogromnym wrażeniem mężczyzny. Zaimponuje jej swoją klasą i poczuciem humoru. Kobieta powoli zacznie patrzeć na niego trochę inaczej. Może po prostu się zakocha?

W 2152. odcinku Melka znów wyjdzie z inicjatywą. Zaproponuje Marysi, żeby zaprosiła ojca Krystiana na parapetówkę do Kingi (Aleksandra Zienkiewicz).

Po imprezie oboje wybiorą się na spacer, który przebiegnie w bardzo romantycznej atmosferze.

Czy dojdzie do kolejnego spotkania? Oczywiście. Co więcej, Marysia i Michał zdecydują się nawet na wspólny wyjazd za miasto. Później niestety coś zmąci tę sielankę. A raczej piękny ktoś…

Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy