ATM grupa

MENU

„Pierwsza miłość”: W Barbarianie pojawia się Cezary

Dziś wieczorem poznamy Cezarego, kolejnego chętnego do kupienia Barbariana. Mężczyzna robi  dobre wrażenie na Kindze (Aleksandra Zienkiewicz) i dziewczyna decyduje się sprzedać mu Barbarian. Ku zaskoczeniu pracowników, mężczyzna wie o nich prawie wszystko. Kiedy przedstawia swoje pomysły na rozkręcenie biznesu, pracownicy Barbariana są nimi zbulwersowani. Nowy szef próbuje nawet ingerować w ich prywatne życie…

Cezary (Czarek, Czaruś) Gruzik ma 39 lat. Niewysoki, z brzuszkiem, potrafi jednak być czarujący, kiedy zbytnio się nie kontroluje. Studiował na politechnice, potem pracował jako przedstawiciel handlowy. Nie ma jednak talentu sprzedażowego, skorzystał więc z okazji, żeby wyjechać do Stanów, gdzie trochę się dorobił. Za zarobione pieniądze kupuje Barbarian. Ma nadzieję, że bycie szefem to początek lepszego, szczęśliwego życia. Brak umiejętności menedżerskich pokrywa zapałem i stosowaniem anglicyzmów.

Nie ma żony ani dziewczyny, jest bardzo samotny. Mistrz spalonego dowcipu, który kompletnie nie widzi tego, że nie jest śmieszny. Wygląda, jakby miał wysokie mniemanie o sobie, ale tak naprawdę ma ogromne kompleksy, chce być za wszelką cenę lubiany. Cezary jest ciągle w rozkroku pomiędzy potrzebą bycia szanowanym szefem a potrzebą bycia dobrym kumplem. Udaje młodszego, szczęśliwszego i bardziej wyluzowanego niż jest w rzeczywistości.

W roli Cezarego – Robert Wabich, którego widzowie zapamiętali z pewnością z roli Mirka w „Powiedz TAK!”. Aktor jest również zwycięzcą 6. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiaxdami”. Kryształową Kulę wywalczył wraz z Hanną Żudziewicz.

„Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w Polsacie.

Galeria zdjęć

Fot. Bogdan Bogielczyk
Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy