ATM grupa

MENU

Nasz ranking największych przyjaźni na planach zdjęciowych!

Show-biznes na ogół nie sprzyja prawdziwym przyjaźniom. Od każdej reguły występują jednak

wyjątki i na polskich planach zdjęciowych również można doszukać się takich przyjaciółek jak Jennifer Aniston i Courteney Cox. Poznaj ranking pięciu najtrwalszych relacji!

V miejsce – Maria Pakulnis i Maciej Tomaszewski („Pierwsza miłość”)

W serialu „Pierwsza miłość” są parą, jednak kiedyś ich postacie szczerze się nienawidziły. Przyjaźń, jaka łączy ich od lat, jest jednak niezmienna i trwała.

IV miejsce – Ula Dębska i Aneta Zając („Pierwsza miłość”)

Aneta Zając w „Pierwszej miłości” jest od początku. Ula Dębska dołączyła do obsady kilka lat temu. Od tej pory ich wzajemne towarzystwo wpływa na każdą z nich bardzo pozytywnie. I nic by nie było nadzwyczajnego w tej znajomości, gdyby nie fakt, że postacie aktorek w serialu, jeszcze nigdy się nie poznały…

III miejsce – Agnieszka Dygant („Fala zbrodni”) i Daria Widawska

W jednym z wywiadów, Agnieszka wspomina: „Daria jest pozbawiona zawiści i czuję się przy niej bezpiecznie. Jest fajnym mądrym człowiekiem i lubi się śmiać. Mamy synów w podobnym wieku, dużo nas łączy. Widawska jest trochę walnięta. Zawsze można na nią liczyć, uwielbiam z nią spędzać czas”.

II miejsce – Artur Barciś / Cezary Żak („Ranczo”)

Czasy tej znajomości początek miały u końca XX wieku, a źródło jej sięga… kanałów J, w których pracował Tadeusz Norek (Artur Barciś), bohater „Miodowych lat” – sąsiad i najbliższy przyjaciel Karola Krawczyka (Cezary Żak). Zestawienie Barciś-Żak to swoista marka i synonim sukcesu produkcji. W branży takie zestawienie to mocne production value.

I miejsce – Michał Koterski i Mateusz Banasiuk

W serialu jak w życiu, a to oznacza, że Michał Koterski i Mateusz Banasiuk prywatnie rozumieją się bez słów. Próbkę mogliśmy zobaczyć w polsatowskim „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”. Misiek jest ponadto fanem Mateusza, gdy ten daje czadu na perkusji, podczas koncertów jego LAVINY.  A za co Mateusz ceni Miśka? Poczucie humoru? Empatia? Szczerość? Odpowiedzcie sobie samiJ

Galeria zdjęć

Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy