ATM grupa

MENU

Książka o kulisach serialu „Ranczo” już w księgarniach!

Kto wymyślił dwóch Koziołów, w jaki sposób Marta Chodorowska dowiedziała się, że wygrała casting na rolę córki wójta, jak się kręci pikantne sceny, a jak układa kalendarzówkę, kim są najwierniejsi fani „Rancza” i która, nierozłączna dotychczas para bohaterów, nie zagrała wspólnych scen w emitowanej obecnie w TVP 1 dziesiątej serii ? Od wczoraj w księgarniach w całej Polsce i w internecie dostępna jest książka, na którą czekają nie tylko najwierniejsi fani opowieści o  Amerykance, która zamieszkała w Wilkowyjach: „Ranczo”. Kulisy serialu wszech czasów”!

Autorki książki (Ela Piotrowska i Marta Lipecka) podjęły próbę opisania fenomenu produkcji, o której powiedziano i napisano tak wiele, że wydaje się, że nic więcej nie można napisać. A jednak… Książka „Ranczo. Kulisy powstania serialu wszech czasów” zawiera nieznane jeszcze historie z powstawania serialu, w tym fragmenty korespondencji  pomiędzy scenarzystą, producentem i reżyserem, anegdoty z planu i wywiady z twórcami, a wszystko udokumentowane zdjęciami. Ela i Marta w trakcie pisania książki weszły też kuchennymi drzwiami na zaplecze produkcji w miejsca dostępne tylko członkom ekipy.

Autorki starały się opisać niesamowity klimat panujący na planie, wspaniałą atmosferę towarzyszącą produkcji i emocje rzeszy fanów. Szukały też odpowiedzi na pytanie, co sprawiło, że do filmowych Wilkowyj, czyli Jeruzala, i innych miejsc, gdzie była kręcona produkcja, wciąż przyjeżdżają zastępy wielbicieli z różnych zakątków świata, a nieznana wcześniej wieś stała się obleganą atrakcją turystyczną.

Opowieść o kulisach jest dostępna w księgarniach w całej Polsce i w internecie.

Galeria zdjęć

Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy