ATM grupa

MENU

Komu dziękuje Maja Ostaszewska?

Lidia Rak, którą kreuje w serialu TVN „Druga szansa”, niemal natychmiast zyskała wielką sympatię widzów. Warto przypomnieć, że Maja jest nie tylko doskonałą aktorką telewizyjną czy filmową, ale i teatralną. Ostatnio podzieliła się tym, co dzieje za teatralnymi kulisami z fanami. Ci ostatni wiernie, od lat przychodzą na jej sztuki.

Aktorka niezwykle pracowicie rozpoczęła wakacje. Oprócz zdjęć do drugiej serii „Drugiej szansy” Maja grała w swoim „macierzystym” Nowym Teatrze. Nie ukrywa, że rola Harper w sztuce „Anioły w Ameryce”, w której ostatnio wystąpiła, jest jedną z jej ulubionych. Na swoim facebooku podzieliła się tą wiadomością z wielbicielami. Tak samo jak zdjęciem zza kulis, na którym pozdrawia wszystkich razem z Maciejem Stuhrem.

„W teatrze będzie się jeszcze sporo działo, ale z naszymi spektaklami wracamy jesienią… Dziękujemy widzom za ten sezon!!! Za to, że byliście z nami!!! Do zobaczenia w Nowym we wrześniu!!!” – napisała.

Czeka nas zatem jej podwójny, jesienny powrót. Na scenę teatru i na ekrany telewizorów. Premiera nowego sezonu „Drugiej szansy” we wrześniu na antenie TVN.

Foto. Robert Pałka
Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy