ATM grupa

MENU

Jan Wieczorkowski w „Drugiej szansie”

Do plejady gwiazd serialu „Druga szansa” dołącza Jan Wieczorkowski. Jego udział w serialu jest na pewno dużym zaskoczeniem i niespodzianką dla wszystkich wielbicieli talentu tego aktora. A przede wszystkim wielbicielek, bo Wieczorkowski cieszy się nadal niesłabnącą popularnością wśród damskiej części widowni.

Aktor zagra w Modesta Grzywacza – ważną postać, która pełni istotną rolę w medialnym świecie sportretowanym w tej produkcji.

Jest właścicielem wytwórni muzycznej. Skupia swoją uwagę na młodych i dobrze rokujących, utalentowanych wokalistach… A szczególnie na obdarzonych pięknym głosem dziewczynach, z którymi wchodzi  w nie tylko zawodowe układy. Niestety, szybko okaże się, że jest oszustem, a manipulacja to jego specjalność. Modest pojawi się w życiu Justyny (Magda Berus) jako reprezentant wytwórni fonograficznej, która wynajmie dziewczynie mieszkanie. Ta znajomość zdecydowanie nie spodoba się Ksaweremu (Maciej Musiałowski)…

Jan Wieczorkowski, góral z urodzenia, a aktor z wykształcenia (jest absolwentem warszawskiej Akademii Teatralnej) i powołania, to dzisiaj nie tylko dojrzały artysta, ale i spełniony ojciec dwóch  synów: Jana i Wincentego.

„Druga szansa” w poniedziałek o 21.30 w TVN.

Fot. TVN/J. Sosiński, kadry z serialu Druga szansa

Galeria zdjęć

Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy