ATM grupa

MENU

„Pielęgniarki”: To będzie bardzo emocjonujący sezon!

Najnowszy, piąty już sezon „Pielęgniarek” to nowe, emocjonujące perypetie zespołu, którym kieruje naczelna Julita Zakrzewska. Z czym pielęgniarki będą musiały się zmierzyć już wkrótce?

Pigułka gwałtu, dwie matki i oskarżony nauczyciel

Wiosną widzowie poznają m.in. historię 16-letniej Marysi znalezionej nocą, nieprzytomnej na swoim osiedlu. W jej krwi stwierdzono ślady pigułki gwałtu. Ojciec dziewczyny oskarża o napaść mieszkających w pobliżu uchodźców… Czy ma rację? Na oddział dziecięcy trafi również Ola, od lat zmagająca się z chorobą Leśniowskiego-Crohna. Czy tęskniąca za normalnym życiem rówieśników dziewczynka zgodzi się na nową alternatywną metodę leczenia, którą zaproponuje jej lekarz? Jeden z odcinków opowiada historię Gai, która trafia na oddział wewnętrzny z poważnymi problemami, a jej sytuację komplikuje dodatkowo fakt posiadania… dwóch matek. Na ten sam oddział trafi również Tomasz, nauczyciel historii w liceum, który kilka dni wcześniej doznał chwilowych zaburzeń mowy. Okazuje się, że mężczyzna ma problemy w pracy – jedna z uczennic oskarża go o molestowanie seksualne…

Danusia zostanie mamą!

Zmiany dotyczą nie tylko pacjentów. Także główne bohaterki zmierzą się z zawirowaniami losu. Teściowa Julity zachoruje na Alzheimera, ale to nie koniec kłopotów – niespodziewanie dopadnie ją nieznana przeszłość jej męża. Również Małgosia będzie musiała podjąć ważne decyzje. Czy w jej wypadku miłość faktycznie wszystko wybacza? Największa rewolucja czeka Danusię – niedługo zostanie mamą! Czy uda jej się pogodzić obowiązki zawodowe z przygotowaniem do nowej życiowej roli? Odpowiedzi na te i inne pytania w najnowszym sezonie „Pielęgniarek” już 29 lutego w Telewizji POLSAT.

Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy