ATM grupa

MENU

„Druga szansa 4”: Monika rozpoczyna nowe życie

Już za tydzień przebojowy serial z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej powraca i to w zupełnie nowej odsłonie! Historia Moniki Boreckiej rozpoczyna się dokładnie rok po dramatycznych wydarzeniach z ostatniego odcinka.

Marcin Kryński (Bartłomiej Świderski) nie żyje. Czy czas zabliźnił rany? Monika obchodzi swoje urodziny. Przyjaciele, którzy otoczyli ją opiekę po śmierci ukochanego, teraz przygotowali dla niej przyjęcie niespodziankę. Jest tort, szampan i prezenty – niestety nic nie jest w stanie wyrwać jej z żałoby. Od Oli (Monika Mariotti) dostaje w prezencie kolorową sukienkę, z przekazem, że już czas iść do przodu i zapomnieć. Jednak Monika nie czuje się na to jeszcze gotowa. Jedyną iskierką radości w jej życiu jest córeczka Basia.

Prezes proponuje Boreckiej powrót do telewizji, ale ona nie jest tym zainteresowana. W drodze do agencji, którą Borecka  prowadzi wraz z Olą, przypadkiem spotyka Zośkę, dwunastoletnią dziewczynkę, która zbiera pieniądze tańcząc na ulicy. Zaintrygowana utalentowaną tancerką śledzi ją i tak trafia do pewnego miejsca na warszawskiej Pradze. Tam poznaje tajemniczego Piotra (Michał Żurawski)…

Premierowe odcinki „Drugiej szansy” od 11 września o 21.30 w TVN.

Galeria zdjęć

Fot. TVN/Agnieszka K. Jurek
Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy