ATM grupa

MENU

Bartek Topa pobiegnie w teatrze! (wideo)

To nie żart. Aktor, który dołączył właśnie do obsady serialu „Druga szansa”, przygotowuje kolejną, teatralną premierę. Tym razem wystąpi w sztuce, która opowiada o wielkiej, sportowej pasji. A, jak wiadomo, ta ostatnia nie jest mu obca…

Przypomnijmy, że Bartek od wielu lat dba o zdrowy i aktywny styl życia. Biega, pływa i jeździ rowerem. Dlatego postać, jaką przyszło mu zagrać w „Triathlon story” powinna idealnie spełniać jego oczekiwania. Komedia, której akcja rozgrywa się tuż przed ważnymi dla bohaterów przedstawienia zawodami ,,IronMan”, będzie pokazana w gdyńskim Teatrze Muzycznym na początku sierpnia. A o czym dokładnie opowiada? Czterej uczestnicy zawodów, zupełnie przypadkowo, spotykają się w pokoju hotelowym i zaczynają rozmawiać – nie tylko o sporcie. I, jak to bywa w dobrej komedii, splot niecodziennych sytuacji sprawi, że czterej potencjalni rywale zaprzyjaźnią się ze sobą.

W rolach głównych, obok Bartka Topy, czyli serialowego Adama z „Drugiej szansy” zobaczymy na scenie Leszka Lichotę („Wataha”), Waldemara Błaszczyka („Ojciec Mateusz”) oraz Piotra Nowaka, który jest również reżyserem spektaklu.

Premiera „Triathlon story” 6 sierpnia o godzinie 19. w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Bartek, trzymamy kciuki! „Druga szansa” już jesienią w TVN, a my zapraszamy do obejrzenia wywiadu z aktorem.

Wideo

Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy