ATM grupa

MENU

Akcja specjalna na planie „Drugiej szansy”

Podczas zdjęć do drugiej serii popularnego serialu powstała scena, która na pewno spodoba się widzom. Jej bohaterem będzie nowa postać w ,,Drugiej szansie”, czyli Adam (w tej roli Bartek Topa).

Przed wrześniową emisją nowych odcinków ,,Drugiej szansy” na antenie TVN-u nie chcemy za dużo zdradzić. Możemy jednak powiedzieć, że nagrywana z udziałem Bratka Topy i… helikoptera scena będzie jedną najbardziej spektakularnych.

Nie ukrywam, że spełniło się jedno z moich marzeń dotyczące tego serialu – mówi Dorota Kośmicka-Gacke, producent wykonawczy ,,Drugiej szansy”. – Bardzo chciałam, aby w jednej ze scen pojawili się dwaj, bardzo przystojni aktorzy: Bartek Topa i Bartek Świderski. Ale to nie wszystko. Biorą oni udział w niecodziennym, wymagającym specjalnych umiejętności zdarzeniu – dodaje.

Warto wspomnieć, że bohater grany przez Bartka Topę ma zaliczony kurs pilota. Jego umiejętności przydały się w tym pełnym emocji i napięcia wątku serialu. Wszystkiego widzowie dowiedzą się już niebawem…

Scena z udziałem helikoptera pojawi się w 3. odcinku drugiej serii, zatytułowanym „Nadzieja”. Premiera we wrześniu na antenie TVN.

Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy