ATM grupa

MENU

W głębi lasu

Reżyseria: Leszek Dawid, Bartosz Konopka

Scenariusz: Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski.
Na podstawie powieści Harlana Cobena.

Zdjęcia: Paweł Flis

Produkcja: ATM Grupa dla Netflixa

Producent kreatywny: Anna Nagler

Producent wykonawczy: Andrzej Muszyński i Harlan Coben

W rolach głównych: Grzegorz Damięcki, Agnieszka Grochowska, Hubert Miłkowski, Wiktoria Filus, Adam Ferency, Jacek Koman, Ewa Skibińska, Arkadiusz Jakubik, Magdalena Czerwińska, Przemysław Bluszcz, Dorota Kolak, Izabela Dąbrowska, Piotr Głowacki, Cezary Pazura, Adam Wietrzyński, Jakub Gola, Martyna Byczkowska i Kinga Jasik

Emisja: Netflix (6 odcinków dostępnych od 12 czerwca 2020 roku)

 

Opis

„W głębi lasu” to historia pełna tajemnic, a ich rozwiązania poszukują Grzegorz Damięcki, Hubert Miłkowski oraz Agnieszka Grochowska i Wiktoria Filus, wcielający się w role Pawła Kopińskiego i Laury Goldsztajn.

Bohaterowie osadzeni są w dwóch wymiarach czasowych: 2019 oraz 1994 roku. Opowieść w zaskakujący sposób przedstawia losy warszawskiego prokuratora, Pawła Kopińskiego, który mimo upływu lat nie potrafi otrząsnąć się po stracie ukochanej siostry, zaginionej w niewyjaśnionych okolicznościach podczas obozu letniego. Niespodziewane odnalezienie ciała, którego śmierć zdaje się być powiązana ze zniknięciem dziewczyny, może w końcu doprowadzić do przełomu w śledztwie. Policja podejrzewa, że ofiarą jest chłopiec, który zniknął bez śladu wraz z siostrą Pawła 25 lat temu. Nadzieję na rozwiązanie sprawy przyćmiewają jednak głęboko skrywane rodzinne tajemnice, których wyjście na jaw może sprawić, że wszystko, co Paweł przez lata budował legnie w gruzach.

Przydatne linki

Galeria zdjęć

Poleć znajomemu: