ATM grupa

MENU

Joker

Reżyseria: Łukasz Łukasik

Scenariusz: Wiktor Brzozowski

Producent nadzorujący: Katarzyna Burzawa (ATM GRUPA S.A)

Producent wykonawczy: Paweł Janosik

Kierownik produkcji: Karolina Juziuczuk

Prowadzący: Krzysztof Ibisz

Emisja: Super Polsat

 

Opis

„Joker” to teleturniej, w którym droga do głównej wygranej jest bardzo prosta. Wystarczy odpowiedzieć na wszystkie 10 pytań z wiedzy ogólnej. Do każdego z nich, uczestnik uzyskuje 4 warianty odpowiedzi. Dodatkowo, osoba biorąca udział w programie otrzymuje wsparcie w postaci 7 tytułowych „Jokerów”, które służą do eliminacji niepoprawnych wariantów odpowiedzi. Uczestnik posiada także Jokera specjalnego w postaci osoby towarzyszącej, z którą uczestnik przybył do studia.

Niepoprawna odpowiedź nie kończy gry uczestnika, ale skutkuje utratą 3 Jokerów, a jeżeli uczestnik już ich nie posiada – traci wtedy 3 stopnie na tabeli wygranej. Rozgrywka po utracie lub wykorzystaniu Jokerów będzie zdecydowanie trudniejsza, a jest o co walczyć. Nagrodą główną w programie jest 50 tysięcy złotych!

Teleturniej „Joker” prowadzi Krzysztof Ibisz, który po kilkuletniej przerwie powraca jako gospodarz formatu teleturniejowego.

– Życie zatacza kręgi. Dziesięć lat temu nagrałem ostanie odcinki „Gry w Ciemno” i teraz z przyjemnością wracam  do gatunku telewizyjnego, który szczególnie lubię – do teleturnieju. Cieszę się na spotkanie ze wszystkimi, którzy chcą sprawdzić swoja wiedzą, ale także mam cichą nadzieję, że odwiedzą mnie w studiu uczestnicy moich poprzednich programów np. „Życiowej Szansy”, „Awantury o Kasę” czy „Rosyjskiej Ruletki”. Sądzę, że teleturnieje wracają jako forma rozrywki, ponieważ widzowie domagają się ich powrotu na telewizyjne anteny. To bardzo dla mnie miłe, że np. na portalach społecznościowych zawiązują się spontanicznie  grupy wielbicieli, którzy elektronicznie lobbują na rzecz powrotu programów, w których rozrywkę łączy się z wiedza i ciekawością świata. Dołożę wszelkich starań, aby nie tylko nikogo nie zawieść, ale też wyznaczyć nowy, wysoki poziom. W końcu, w co trudno uwierzyć,  jestem o 10 lat starszy… – mówi Krzysztof Ibisz, prowadzący teleturniej „Joker”.

Teleturniej „Joker” na antenie Super Polsat od poniedziałku do czwartku o 20.00.

 

Galeria zdjęć

Poleć znajomemu: