ATM grupa

MENU

Gabinet numer 5

Reżyseria: Wojciech Todorow

Scenariusz: Przemysław Hoffmann, Maciej Prykowski

Producentka i pomysłodawczyni serialu: Monika Galliot Salińska

Producentka: Elżbieta Szafrańska

Produkcja: ATM Grupa

Emisja: w każdą środę o godz. 21:30 na antenie TV4

W rolach głównych: Tomasz Sobczak (Adam Domański), Sylwester Maciejewski (dyrektor Żyłka), Marta Król (pediatra Basia), Damian Kulec (ambitny lekarz Mieszko), Anna Szymańczyk (pielęgniarka Ania), Jolanta Niedźwiecka (opryskliwa recepcjonistka Grażyna), Natalia Lesz (Kochanka Domańskiego).

Gościnnie w serialu pojawią się także: Grażyna Zielińska, Rafał Cieszyński i Ryszard Rembiszewski.

Opis

 

„Gabinet numer 5” to 13-odcinkowy serial, który opowiada o losach lekarzy i pacjentów typowej polskiej przychodni – ta filmowa to Przychodnia Miejska w Bolesnej. Pełno tu wkurzonych pacjentów, zmęczonych lekarzy i odległych terminów wizyt u specjalistów…

Głównym bohaterem serialu jest lekarz Adam Domański (Tomasz Sobczak), który rozpoczyna pracę w przychodni w Bolesnej. Jest świetnym specjalistą, ale też bezceremonialnie szczerym arogantem, który budzi konsternację zarówno wśród pacjentów, jak i w zespole pracowników placówki.

Losy bohaterów dodatkowo komplikuje śmierć jednego z pacjentów i morderstwo, które ktoś popełni w mieszkaniu Domańskiego. W przychodni pojawi się policja, która będzie miała przed sobą dwa bardzo trudne śledztwa.

 

Przydatne linki

Galeria zdjęć

Poleć znajomemu: