ATM grupa

MENU
Magdalena Zielska

Magdalena Zielska

Producentka kreatywna

Członek Polskiej Akademii Filmowej. Z ATM Grupą związana od 2020 roku. Producentka filmów, seriali telewizyjnych, reklam i teledysków.
Odpowiedzialna za sukces kultowego filmu i serialu „Pitbull” w reżyserii Patryka Vegi w latach 2005-2008 (TVP2) oraz serialu „Prokurator” (TVP 2) na podstawie scenariusza Zygmunta i Wojciecha Miłoszewskich, który został w 2016 roku uhonorowany statuetką Orła w kategorii Najlepszy Filmowy Serial Fabularny.
Współtworzyła dwie serie adaptacji komediowego formatu „Drunk History” dla Comedy Central.
Przez wiele lat była związana ze studiem produkcyjnym Waldemara Dzikiego jako asystentka producenta, szefowa produkcji, a następnie jako niezależna producentka. Współpracowała przy realizacji filmów „W pustyni w puszczy” w reżyserii Gavina Hooda (2001), „Z Miłości” w reżyserii Anny Jadowskiej, czy „Chemii” w reżyserii Bartka Prokopowicza oraz serialu „Artyści” w reżyserii Moniki Strzępki (TVP2).
Ma też na koncie sukces filmu dokumentalnego „Ikona” (2016) w reżyserii Wojciecha Kasperskiego, który został obsypany nagrodami na Krakowskim Festiwalu Filmowym (2016), a także zdobył Srebrny Medal na New York Festivals (2017).