ATM grupa

MENU

Wystawa zdjęć z kalendarza ATM 2021 w Elektrowni Powiśle. ZAPRASZAMY!

Od 1 do 21 lutego 2021 roku w Elektrowni Powiśle można oglądać zdjęcia Jacka Poremby, które powstały do 5. edycji kalendarza ATM Grupy. My już byliśmy, a Ty?

Ekologiczne przesłanie zarówno zdjęć, jak i całego kalendarza, ma nam przypominać o aktualnych teraz tematach: ociepleniu klimatu, wszechobecnym plastiku, zanieczyszczeniu powietrza… Ziemia zmienia się w wielkie wysypisko śmieci z naszego powodu. Jeśli nie podejmiemy odpowiednich działań, czeka nas ekologiczny koniec świata.

Bohaterów tej edycji kalendarza: Daniela Olbrychskiego, Karolinę Gruszkę, Eryka Lubosa, Agnieszkę Grochowską, Filipa Gurłacza, Kingę Preis, Joannę Brodzik, Piotra Adamczyka, Danutę Stenkę, Andrzeja Zielińskiego, Artura Żmijewskiego, Wiktorię Filus, zapytaliśmy: „A Ty co robisz, żeby ratować naszą planetę?”. Na to pytanie powinien sobie odpowiedzieć każdy z nas.

Mamy nadzieję, że nasza wystawa stanie się dla ludzi inspiracją do zmiany stylu życia. Zapraszamy!

O kalendarzu

Co roku drukujemy tysiąc sztuk kalendarza ze zdjęciami popularnych aktorów, które robione są przez wybitnych polskich fotografów. Kalendarze rozsyłane są do naszych współpracowników i kontrahentów oraz do dziennikarzy. Kilka egzemplarzy kalendarza (z autografami gwiazd) przekazywanych jest na aukcję WOŚP.

Tegoroczny kalendarz został wydrukowany na papierze produkowanym w 100% z makulatury.

O Elektrowni Powiśle

Elektrownia Powiśle to niezwykłe miejsce na mapie Warszawy. Wykorzystanie zabytkowej bazy i uzupełnienie jej o nowoczesną architekturę, dało impuls do stworzenia jednego z najciekawszych i najbardziej innowacyjnych przykładów rewitalizacji w Europie. W postindustrialnych wnętrzach znajdują się unikatowe marki modowe, pop-up i concept store’y, jakich dotąd w Polsce jeszcze nie było, restauracje serwujące kuchnie z wielu zakątków świata oraz pierwsza w Polsce strefa piękna Beauty Hall. Odwiedzający mogą tutaj także doświadczyć niezapomnianych emocji
i wrażeń podczas licznych wydarzeń organizowanych w przestrzeni Elektrowni Powiśle.

Elektrownia Powiśle to również miejsce, któremu niezwykle bliska jest sztuka. Począwszy od rewitalizacji zabytkowej elektrowni, udziału polskich designerów i artystów w tworzeniu projektu, doborze marek w przestrzeni, po zaangażowanie w wyjątkowe inicjatywy artystyczne.

Galeria zdjęć

fot. Tomasz Kordek
Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje