ATM grupa

MENU

„Wataha” na DVD w Wielkiej Brytanii

Serial „Wataha” HBO, którego producentem wykonawczym jest ATM GRUPA, można kupić w Wielkiej Brytanii na DVD, w wersji z angielskimi napisami. Dwupłytowa edycja „The Border” ukazała się w serii „Nordic Noir&Beyond”. Jej wydawcą jest wiodący na rynku brytyjskim dystrybutor Arrow Films. Serial można kupić w największym na świecie sklepie internetowym Amazon, gdzie cieszy się dobrymi recenzjami.

Akcja „Watahy” rozpoczyna się od zamachu bombowego,  w którym giną oficerowie jednej z jednostek straży granicznej w Bieszczadach. Tylko jednemu z nich uda się przeżyć. Kapitan SG Wiktor Rebrow (Leszek Lichota) w wyniku zamachu traci nie tylko swoich przyjaciół, ale przede wszystkim ukochaną Ewę. Zagubiony, próbuje dociec, co się wydarzyło i kto za tym stoi. Oficjalne śledztwo prowadzi prokuratura. Poznaniem prawdy są również zainteresowani jego przełożeni…

Sześcioodocinkowy serial wyreżyserował Michał Gazda i Kasia Adamik. W rolach głównych wystąpili: Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Magdalena Popławska, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Marian Dziędziel, Julia Pogrebińska, Dagmara Bąk i Maciej Mikołajczyk.  Producentem wykonawczym jest ATM GRUPA – Artur Kowalewski, a ze strony HBO Polska – Izabela Łopuch. Producent nadzorujący HBO Europe – Antony Root.

Premiera drugiego sezonu „Watahy” jesienią w HBO i HBO GO.

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje