ATM grupa

MENU

VOX Music TV, 4 FUN.TV i 4 FUN HITS dołączyły do dolnośląskiego multipleksu MUX L4

Telewizja Dolnośląska Echo podpisała 30 września br. umowy na udostępnianie na multipleksie MUX L4 kanału VOX Music TV oraz kanałów 4 FUN.TV i 4 FUN HITS. Sygnał wrocławskiej naziemnej telewizji, należącej do ATM Grupy będzie docierać do większości mieszkańców województwa dolnośląskiego.

VOX Music TV należy do Spółki Lemon Records, właścicielem kanałów 4 FUN.TV i 4 FUN HITS jest Spółka 4fun Media. Na multipleksie dostępny jest także kanał Stars TV. Pierwsze testy rozpoczęły się we wrześniu, oficjalnie MUX L4 rozpoczął nadawanie 1 października 2015 r. Nadajniki umieszczone są na Świdnicy oraz na najwyższym mieszkalnym budynku w Polsce – Sky Tower. W najbliższych tygodniach planowane jest dołączanie kolejnych nadawców.

Kanał muzyczno-rozrywkowy VOX Music TV (Lemon Records), prezentuje teledyski z największymi hitami dyskotekowymi lat 80. i 90., a także italo disco, euro dance oraz disco polo. W ramówce stacji znajdują się programy poświęcone gwiazdom muzyki, listy przebojów, bloki tematyczne o poszczególnych gatunkach muzycznych, historiach zespołów i wykonawców, a także informacje z zakresu rozrywki i kultury masowej. Kanał obecny jest na rynku telewizyjnym od 28 kwietnia 2014 roku.

 4 FUN.TV to stacja muzyczno-rozrywkowa skierowana głownie do młodzieży i dorosłych, prezentująca głównie teledyski, programy muzyczne, programy interaktywno-smsowe, a także seriale animowane dla dorosłych

 4 FUN HITS to polska stacja muzyczna, grająca sprawdzone i nowe utwory, przeznaczone dla widzów w różnej kategorii wiekowej. .

 Stars TV to polski kanał muzyczny, prezentujący największe przeboje lat 60., 70., 80., 90. oraz przeboje muzyki współczesnej.

 Operatorem multipleksu  MUX L4 jest Telewizja Dolnośląska Echo. Spółka należy do ATM Grupy.

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje