ATM grupa

MENU

Ale ona śpiewa! Katarzyna Sawczuk w roli „Ostrej” – POSŁUCHAJ

„Głos Katarzyny Sawczuk potrafi wywołać ciarki!”, „Ciarki ekscytacji nad talentem Kasi Sawczuk”… Recenzenci są zachwyceni rolą Katarzyny Sawczuk w filmie „Jak zostać gwiazdą”!

Katarzyna Sawczuk jest piosenkarką i aktorką. „Jak zostać gwiazdą” to jej debiut w głównej roli, ale szerszej publiczności dała się już poznać  w takich produkcjach, jak „Miasto 44”, „Belfer”, czy „Barwy szczęścia”. W wieku 17 lat zawojowała program „The Voice of Poland”, zajmując w finale drugie miejsce. Nic więc dziwnego, że twórcy najnowszego filmu z jej udziałem, zdecydowali się powierzyć wokalistce wykonanie wszystkich utworów samodzielnie.

Jak Katarzyna Sawczuk przygotowywała się do roli? – Próby, próby i jeszcze raz próby! Miałam dwóch mentorów wokalnych, którzy obdarzyli mnie ogromnym wsparciem i dodali odwagi. Z reżyserką miałyśmy dokładnie skonstruowany pomysł na wrażliwość muzyczną „Ostrej” i sposób, w jaki śpiewa – technicznie i emisyjnie. To był trudny proces. Katowaliśmy materiał i aspekty techniczne w każdej wolnej chwili, również pomiędzy dniami zdjęciowymi. Kocham muzykę całym sercem i dzięki temu projektowi zyskałam nowe doświadczenie – opowiada aktorka.

Utwór „A to co mam” to cover piosenki Kasi Kowalskiej z 1995 roku. Poruszająca ballada dzięki wykonaniu Katarzyny Sawczuk zyskuje nowe znaczenie, a także nowe życie. – Pamiętam, jak cieszyliśmy się, kiedy znaleźliśmy tę piosenkę, bo idealnie pasowała do jednej ze scen. Wiedziałam, że jeśli produkcja nie dostanie praw do wykorzystania tej piosenki, film dużo straci – mówi Julia Kamińska, współautorka scenariusza i odtwórczyni roli Ewy Dykty.

Posłuchaj utworu z filmu „Jak zostać gwiazdą” w brawurowym wykonaniu Katarzyny Sawczuk!

 

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje