ATM grupa

MENU

„Tak się kręcą rodzinne interesy”. Zapraszamy do Polsat Play!

Czy bycie szefem swoich córek lub szwagrów jest łatwe? Przekonamy się oglądając nową produkcję ATM Grupy dla Polsat Play. „Tak się kręcą rodzinne interesy” do oglądania od środy 25 listopada!

O serialu

„Tak się kręcą rodzinne interesy” to serial dokumentalny nie tylko o biznesie, ale przede wszystkim o ludziach, którzy go prowadzą. Każdy bohater programu prowadzi biznes po swojemu: ze szwagrem, córkami, czy z żoną. Wspólnie zarządzają m.in. komisem samochodowym, firmą organizująca przeprowadzki, restauracją, czy salonem fryzjerskim.

Branż i konfiguracji rodzinnych w serialu jest kilka. Najważniejsi są jednak członkowie rodzin, ich wzajemne relacje i podejście do wspólnej pracy. Jak sobie radzą na co dzień? Czy bycie szefem swoich córek lub szwagrów jest łatwe? A może dużo trudniejsze ze względu na bliskie relacje?

Poznamy m.in. małżeństwo, które w sprawach firmowych często ma odmienne zdanie oraz szefa narzekającego na swoich pracowników: brata i kuzynów. Zobaczymy kłótnie rodzinne, dyskusje związane z biznesem, współprace z klientami i kontrahentami, ale też sytuacje wykraczające poza pracę, czyli ich wspólne życie. W serialu nie zabraknie również ciepłych rodzinnych sytuacji, które przekonają widzów że warto otworzyć rodzinny biznes, bo… w rodzinie siła!

Emisja: w każdą środę (od 25 listopada) o godz. 22:00 w Polsat Play. UWAGA! Emitowane są dwa odcinki.

Galeria zdjęć

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje