ATM grupa

MENU

Sarsa autorką muzyki do filmu „Jak zostać gwiazdą”!

Sarsa, jedna z najoryginalniejszych polskich artystek, autorką muzyki do „Jak zostać gwiazdą”! Film pełen największych przebojów ostatnich lat – w kinach od 19 czerwca!

Sarsa i muzyka do „Jak zostać gwiazdą”

Teledyski do jej utworów mają ponad 200 milionów odtworzeń, a koncerty cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Jej albumy i single były nagradzane Diamentowymi, Platynowymi i Złotymi Płytami za najlepszą sprzedaż. Sarsa, jedna z najoryginalniejszych i najciekawszych polskich artystek muzycznych, została określona przez dziennikarzy mianem „prekursorki nowego polskiego popu”. Kompozytorka, tekściarka i producentka muzyczna, autorka takich przebojów, jak „Tęskno”, „Naucz mnie”, „Zakryj”, „Motyle i ćmy” czy „Bronię się”, ma na koncie także tytułową piosenkę do komedii kryminalnej „Volta” Juliusza Machulskiego, której klip na YouTubie obejrzało blisko 11,5 mln widzów!

Tym razem Sarsa skomponowała muzykę ilustracyjną do filmu ATM Grupy „Jak zostać gwiazdą” o muzycznym talent show, w którym usłyszymy największe hity ostatnich lat w wykonaniu uczestników programu! Artystka na potrzeby produkcji napisała także zupełnie nową piosenkę, która pojawi się w ostatniej scenie filmu. Pełne przebojów „Jak zostać gwiazdą” z udziałem m.in.: Katarzyny Sawczuk, Macieja Zakościelnego, Anity Sokołowskiej, Julii Kamińskiej, Tomasza Karolaka i Urszuli Dudziak, wejdzie na ekrany kin już 19 czerwca.

Galeria zdjęć

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje