ATM grupa

MENU

Przebojowa wiosna 2018 z ATM GRUPA!

Hipnoza, seryjny morderca, groźna psychofanka – wiosna z produkcjami realizowanymi przez ATM GRUPA będzie pełna rozrywki na światowym poziomie, gwiazd i zaskakujących zwrotów akcji.

Najgłośniejszą premierą tego sezonu jest bez wątpienia „Hipnoza”, program oparty na „You Are Back in the Room” – oryginalnym formacie BBC, który w Wielkiej Brytanii przyciągnął przed telewizory ponad 5 milionów osób! Z wielkim sukcesem realizowany jest m.in. w Australii, Francji, Holandii, Słowenii, Kolumbii, USA oraz Nowej Zelandii. W końcu przyszedł czas na Polskę!
Scenariusz pierwszego w historii polskich produkcji telewizyjnych tego typu programu opiera się na prawdziwej hipnozie. Artur Makieła, certyfikowany hipnotyzer należący do prestiżowego stowarzyszenia British Association of Hypnotherapy, ma za zadanie wprowadzić w stan hipnozy walczących o nagrodę pieniężną uczestników.
W tym szczególnym stanie potrafią wcielać się oni w niezwykłe role i wykonywać zaskakujące czasem polecenia…
W roli prowadzącego – Filip Chajzer.
„Hipnoza” emitowana będzie od 3 marca, w soboty o godz. 20.00 w TVN.

Na antenę powróci też „Joker”, teleturniej prowadzony przez Krzysztofa Ibisza, w którym nagrodą główną jest 50 000 zł.
„Joker 2” od 12 marca o godz. 20.00 w Super Polsat.

W znanych i lubianych serialach zaroi się od gwiazd i zaskakujących zwrotów akcji.
W życiu bohaterów serialu „Pierwsza miłość” dojdzie do poważnych życiowych zawirowań. Marysia (Aneta Zając) zaangażuje się w pracę ratownika medycznego, Krystian (Patryk Pniewski) będzie starał się uporządkować wspólne życie z Kaliną i przygotować na narodziny ich dziecka. Czy poradzą sobie z poważnym kryzysem, który wystawi na próbę ich relację? Dramatyczne chwile czekają też Pawła (Michał Malinowski), którego dotkną poważne problemy zdrowotne. Mieszkańcy Wadlewa w imię wspólnego dobra będą walczyć z nieuczciwością, która spotka ich za sprawą Walerego. W premierowych odcinkach pojawią się także nowi bohaterowie, których zagrają: Ola Gintrowska, Leszek Stanek, Jarosław Gruda i Magdalena Wróbel.
Nowe odcinki „Pierwszej miłości” od 1 marca o 18.00 na antenie Telewizji Polsat.

Tego samego dnia do Jedynki powróci „Ojciec Mateusz”. Wiosną przez Sandomierz przetoczy się kolejna, potężna fala zbrodni. Skradzione zostaną też drogocenne ikony, lokalny artysta padnie ofiarą krwawej zemsty, a w ośrodku szkoleniowym dla kierowców wybuchnie afera łapówkarska. Na szczęście mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie. Nad wszystkim czuwa Ojciec Mateusz (Artur Żmijewski), którego niezawodna intuicja jak zawsze będzie podporą dla sandomierskiej policji. Ale to nie wszystko. Na plebanii Babcia Lucyna (Aleksandra Górska) zaskoczy wszystkich swoją hipisowską przeszłością, a Natalia (Kinga Preis) i Pluskwa (Eryk Lubos) będą myśleli o przyszłości – czy wspólnej? Na komisariacie również nie będzie nudno. Jak Ewa Kobylicka (Edyta Olszówka) i Wojtek Schiller (Jakub Wesołowski) poradzą sobie z zazdrością, która wkradnie się w ich związek? Czy Antek Dziubak (Bartłomiej Firlet) znajdzie narzeczoną „na niby” i ukochana mamusia da mu wreszcie spokój? Co zrobi Mietek Nocul (Michał Piela), kiedy jego ukochana Basia (Ewa Konstancja Bułhak) trafi do aresztu pod zarzutem zabójstwa?
Gościnnie wystąpią: Magdalena Zawadzka, Jowita Budnik, Zdzisław Wardejn, Mirosław Zbrojewicz, Weronika Humaj, Wojciech Kalarus, Edyta Herbuś, Łukasz Garlicki oraz Henryk Talar.
„Ojciec Mateusz” od 1 marca o 20.30 w TVP 1.

Od gwiazd zaroi się również w 5. sezonie „Drugiej szansy”. Do obsady przebojowego serialu z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej, dołączyli: Kamilla Baar-Kochańska, Karolina Gorczyca, Aleksandra Popławska, Agnieszka Żulewska, Marcin Bosak oraz Jacek Poniedziałek.
Już pierwsze minuty premierowego odcinka wprowadzą widzów w pełną emocji zagadkę nowego sezonu. Monika budzi się samotnie w pokoju hotelowym mając na sobie podartą wieczorową sukienkę. Niczego nie pamięta, jednak wie, że stało się coś bardzo złego… Gdzie jest? Kto i dlaczego zrobił jej krzywdę? Co wydarzyło się na bankiecie firmowym w wydawnictwie, w którym została redaktor naczelną nowego magazynu dla kobiet?
„Druga szansa” od 5 marca o 21.30 w TVN.

Pocałunek Mikołaja Białacha (Mariusz Węgłowski) z Karoliną Rachwał (Honorata Witańska) zakończył poprzedni sezon „Policjantek i policjantów”. Romans skomplikuje jednak ich sytuację. Czy będąc parą w życiu prywatnym, będą umieli być nią również w pracy? Zdawało się, że kłopoty Krzyśka Zapały (Wojciech Sukiennik) już się skończyły. Niestety, w tym sezonie też łatwo mieć nie będzie. Na celownik weźmie go psychofanka. Zbliży się do Krzyśka, zagrozi jego dzieciom, rodzinie… Do czego może posunąć się w swoim szaleństwie? A co z życiem uczuciowym Aleksandry Wysockiej (Magdalena Malcharek)? Policjantka jest wciąż rozdarta między pierwszą prawdziwą miłością, jaką był Mikołaj Białach, a fascynującym i tajemniczym partnerem z patrolu Borysem Jóźwiakiem (Wojciech Medyński). Sprawy nie ułatwi, że w najnowszej serii Mikołaja i Olę połączy wspólny patrol…
„Policjantki i policjanci” od 5 marca o 19.00 w Czwórce.

Z kolei 3. sezon serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” skończył się dla wielu bohaterów dramatycznie. Kuba Walczak (Michał Mrozek) uciekł sprzed ołtarza, Paulina Wach (Kamila Ścibiorek) dowiedziała się że jej chłopak ma żonę i dziecko, Dagmara Górska (Magdalena Margulewicz) podejrzewa partnera o zdradę i niebezpiecznie zbliża się do Jawora, z kolei Bruno Sawicki (Bartosz Picher) nadużył zaufania prokuratora Jagiełły i zawiódł swoją partnerkę. Jego związek ze świadkiem koronnym może oznaczać też koniec jego pracy w policji. W nowym sezonie będziemy śledzić dalsze losy tych postaci, ale równolegle do nich będziemy obserwować również działania seryjnego mordercy, który ciągle jest o krok przed naszymi bohaterami…
„Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” od 5 marca o 20.00 w Czwórce.

Emocji nie zabraknie też w pewnym wrocławskim lombardzie. Czym zakończy się nietypowy „sojusz”, który zawrą: Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i jego główny rywal w biznesie, Korynt (Marek Wolny). Do obsady serialu dołączy Magdalena Waligórska-Lisiecka, czyli uwielbiana przez widzów barmanka Wioletka z „Rancza”. Producentem wykonawczym jest Studio A.
„Lombard. Życie pod zastaw” od 26 lutego o godz. 19.00 w TV PULS.

Pod koniec marca powróci atrakcyjna pani mecenas. Lena Barska (Izabella Bukowska) ma 45 lat i własną kancelarię. W życiu zawodowym zmaga się z dramatycznymi problemami swoich klientów, natomiast w życiu prywatnym bliżsi i dalsi członkowie jej patchworkowej rodziny swoimi pomysłami wystawiają na próbę jej poczucie humoru.
„Mecenas Lena Barska” pod koniec marca w Czwórce.

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje