ATM grupa

MENU

”Projektanci na start” – pierwszy polski modowy talent show

FOX Life (FOX International Channels Poland), kanał prezentujący kobiecy punkt widzenia jesienią przygotowuje dla widzów ekscytującą premierę modowego programu ”Projektanci na start”, realizowanego przez ATM Grupę SA. Pierwszy na rynku polski modowy talent show o zmaganiach utalentowanych projektantów jest również pierwszą lokalną produkcją tej stacji. 

Udział w programie „Projektanci na start” otworzy najzdolniejszym twórcom drzwi do kariery w świecie mody. Pomysłodawcy projektu dostrzegają rosnącą grupę zdolnych projektantów, tworzących autorskie kreacje, ale sprzedających je głównie w internecie oraz na targach mody. Start w opartym na castingach programie, a potem ekscytująca rywalizacja na wizji pod okiem znanych kreatorów i ekspertów, pomoże im wypłynąć na szerokie wody. Ich zmagania widzowie będą mogli śledzić podczas 12 odcinków programu. Twórcy zapewniają, że programowi towarzyszyć będzie wiele emocji, które przyciągną przed telewizory szeroką publiczność, nie tylko widzów interesujących się nowymi trendami, ale poszukujących dobrej rozrywki i miłośników rywalizacji. ”Projektanci na start” będzie inspiracją dla widzów i pomoże Polakom wyglądać stylowo.

Carlos Ortega, SVP Central Eastern Europe FOX International Channels wierzy, że program ”Projektanci na start” okaże się hitem na miarę oczekiwań, jakie wobec kanału mają zarówno widzowie jak i dystrybutorzy: – Z wielkim entuzjazmem podchodzimy do pierwszej lokalnej produkcji dla kanału FOX Life – mówi Carlos Ortega.  Powstaje ona w oparciu o obserwowany obecnie trend zainteresowania modą nie tylko wśród osób bezpośrednio z nią związanych, ale całego społeczeństwa. Chcemy pokazać Polakom kulisy powstawania mody. Nie mogę się już doczekać, żeby zobaczyć ten program na antenie. – Opracowanie i produkcję powierzyliśmy Grupie ATM, ponieważ cenimy ich doświadczenie i profesjonalizm. Natomiast tematyka projektu stworzonego specjalnie na zlecenie stacji FOX Life, będzie nowością na polskim rynku. – dodaje Ortega

Uruchomienie projektu to także element nowego otwarcia na polskim rynku telewizyjnym. – Związane z międzynarodowymi koncernami kanały tematyczne rozumieją, że walcząc o polskiego widza, muszą mu zaoferować – obok znakomitych programów zachodnich, także szyty na miarę, oddający charakter stacji atrakcyjny kontent lokalny – wyjaśnia Andrzej Muszyński, prezes ATM Grupy SA. – Cieszymy się, ze będziemy producentem pierwszego polskiego programu dla kanałów grupy FOX International Channels – dodaje Muszyński i podkreśla, że „Projektanci na start” to powrót ATM-u do tradycji realizowania oryginalnych formatów i  programów rozrywkowych. Zapewnia, że nie będzie to jedyna w tym roku tego typu produkcja. – Ze znakomitym zespołem kreatywnym i własną infrastrukturą jesteśmy dobrze przygotowani do tego by zaoferować atrakcyjne pomysły programowe FOX i nowym klientom – dodaje.

Kontakt dla mediów:

Magdalena Łukasiuk                                                           Izabella Siurdyna

Communications Manager                                                  PR Manager

ATM Grupa SA                                                                  FOX International Channels Poland

mlukasiuk@atmgrupa.pl                                                     izabella.siurdyna@fox.pl

T. +48 22 295 84 10                                                            T. +48 22 378 27 94

M. +48 669 998 655                                                            M. 697 222 296

Informacjedodatkowe:

ATMGrupato największy – działający od 1992 roku – niezależny polski producent telewizyjny. Obecnie najbardziej znany z seriali takich jak ”Ranczo”, ”Ojciec Mateusz”, ”Pierwsza miłość”, ”Świat według Kiepskich”, ”Galeria” czy ”Na krawędzi”. Jako jedyna firma w tym sektorze w Polsce dysponuje własnym zapleczem techniczno – logistycznym, umożliwiającym świadczenie pełnej gamy usług w zakresie przygotowania i produkcji programów telewizyjnych (studia telewizyjne, sprzęt zdjęciowy, transmisyjny i sceniczny). Spółka produkuje programy telewizyjne na zlecenie m.in. Telewizji Polsat, Polskich Mediów (TV4) oraz Telewizji Polskiej. Więcej na atmgrupa.pl oraz na facebook.com/grupaatm.

FOX International Channels (FIC) jest międzynarodową spółką multimedialną należącą do 21st Century FOX, która jest odpowiedzialna za opracowywanie, produkcję oraz dystrybucję ponad 300 należących w całości lub w większej części kanałów rozrywkowych, sportowych, lifestylowych, dokumentalnych oraz filmowych w 48 językach na terenie Europy, Ameryki Łacińskiej, Azji i Afryki. Do głównych marek wchodzących w skład portfolio FIC należą FOX, FOX Life, FOX Sports oraz National Geographic Channel. Kanały filmowe należące do spółki to FOX Movies, FOX Movies Premium, Star Chinese Movies oraz Moviecity. Za pośrednictwem tych kanałów oraz ich wersji mobilnych, nieliniowych oraz wysokiej rozdzielczości (HD) docieramy do 1.6 miliarda gospodarstw domowych na całym świecie. Ponadto FIC jest właścicielem i zarządcą dwóch studiów producenckich, które produkują tysiące godzin programów na potrzeby własnych kanałów oraz dla firm zewnętrznych.

FIC Poland w swoim portfolio posiada kanały FOX, FOX Life, National Geographic Channel i Nat Geo Wild, które są nadawane również w wersji HD oraz kanał dla dzieci BabyTV.

FOX Life to kanał dla entuzjastów seriali, które podbiły cały świat. Na FOX Life widzowie zobaczą najnowsze, kultowe seriale pochodzące z największych amerykańskich studiów filmowych. Znakomita większość z nich jest po raz pierwszy prezentowana na polskich ekranach. FOX Life to największe gwiazdy, najbardziej soczyste seriale i najbardziej oczekiwane premiery. W jego ofercie znajdują się zarówno znane seriale, które zdobyły rzesze fanów na całym świecie jak i najbardziej popularne programy lifestylowe i talent shows, które stanowią trzydzieści procent ramówki kanału.

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje