ATM grupa

MENU

Porwanie, pożar oraz niebezpieczne hobby – wiosną w serialu „Pierwsza miłość”

Wiosną wspólnie z bohaterami „Pierwszej miłości” będziemy świadkami dramatycznych chwil, nieoczekiwanych zwrotów akcji i szczęśliwych zdarzeń. Po wyjściu Marysi z aresztu stabilizacja w jej życiu okazała się tylko chwilowym przestojem, bowiem już niebawem losy Domańskiej oraz jej rodziny wystawione zostaną na ciężką próbę. Trudne chwile czekają również na małżeństwo Kulczyckich. Kinga, po wielu miesiącach, wreszcie dowie się o zdradzie Artura. Wiadomość zmotywuje kobietę do skupienia się na sobie, co niestety może okazać się tragiczne w skutkach. W premierowych odcinkach będziemy także świadkami rozwijającej się relacji Sylwii i Janka. Zderzenie dwóch silnych charakterów zwiastuje dużo emocji i napięcia między bohaterami. Dramaturgii nie zabraknie również w Wadlewie. Po pożarze mydlarni Emilka będzie zmagać się z ogromnymi problemami. Pomocną dłoń wyciągnie do niej Mateusz. Radosnych chwil nie zabraknie w związku Kaśki i Gośki, którzy pokonując wszelkie przeciwności losu, wreszcie będą mogli cieszyć się sobą. W fitness klubie pojawi się nowa dziewczyna, Jagoda, która wprowadzi sporo zamieszania w  życiu Pawła. W najnowszych odcinkach pojawią się nowi aktorzy, m.in. Wiktoria Gąsiewska i Filip Gurłacz.

Wydawało się, że po wyjściu z aresztu życie Marysi (Aneta Zając) wreszcie się ustabilizuje i będzie mogła cieszyć się rodzinnym szczęściem u boku Michała (Wojciech Błach) i Julki. Nic bardziej mylnego. Życie Domańskich zostanie zniszczone przed pewną kobietę, łudząco podobną do Marysi. Dominika widząc w gazecie ich wspólne zdjęcie zauważa, że jest bardzo podobna do bohaterki granej przez Anetę Zając. Kobieta postanowi wykorzystać swój atut i zrobi wszystko, aby ugrać na tym jak najwięcej. Po kradzieży portfela bez problemu przejmuje środki finansowe z konta Marysi. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Dominika, widząc z jaka łatwością przychodzi jej czerpanie korzyści z podobieństwa do Marysi, będzie chciała zagarnąć coraz większą część życia Domańskiej. W następstwie tych makabrycznych zdarzeń Marysia zostanie porwana. Czy tym sposobem kobiecie uda się wejść w skórę Marysi?

Na pierwszy rzut oka życie Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Artura (Łukasz Płoszajski) wydaje się pełne miłości, szczęścia i wzajemnego szacunku. Pozorne szczęście Kulczyckich kończy się w chwili, gdy Kinga dowiaduje się o romansie Artura z Natalią. Informacja o niewierności męża doprowadzi kobietę do załamania nerwowego. Impulsem do zmiany i szansą na wyjście z kryzysu okazuje się aktywność fizyczna. Kinga zapisuje się na kurs survivalu. Jej zaangażowanie w sporty ekstremalne przybierze na sile. Żona Artura zafascynowana adrenaliną i nowymi wyzwaniami coraz bardziej wkręca się życie pełne wyzwań, do tej pory nieosiągalnych. Instruktor Oskar (Filip Gurłacz) będzie trampoliną do przekraczania kolejnych sportowych granic i osiągania nowych wyzwań przez Kingę. W jaki sposób Kinga dowie się o niewierności męża? Czy kobieta wybaczy Arturowi romans? Czy relacja Kulczyckiej i Oskara okaże się skuteczną odskocznią od zdrady męża?

Po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego Sylwia (Edyta Herbuś) wciąż stara się ułożyć relacje ze swoja córką Justyna (Oliwia Bosowska). Z impetem rzuci się w obowiązki zawodowe. W redakcji musi zmierzyć się z nowym podwładnym, Jankiem (Maciej Mikołajczak), którego pewność siebie i rosnąca sympatia w YOLO denerwuje naczelną. Postanawia wykorzystać swoją pozycję do tego, aby pokazać mężczyźnie miejsce w strukturze. Wymyśla coraz trudniejsze tematy dla Janka, a gdy ten wykonuje każde polecenie z należytą starannością Sylwia jest coraz bardziej sfrustrowana. Zaczynają pisać wspólne felietony opisując punkt widzenia przeciwnej dla siebie płci. Między Sylwią, a Jankiem zacznie iskrzyć. Mężczyzna, coraz lepiej rozumiejąc kobiecy punkt widzenia, będzie zabiegał o względy szefowej. Czy Sylwia odwzajemni uczucia Janka?

Czarne chmury zawisną nad życiem Emilki (Anna Ilczuk). Po pożarze mydlarni całe Wadlewo rusza na pomoc w celu odbudowania fabryki. Utrata biznesu okaże się niejedynym problemem z jakim będzie musiała poradzić sobie żona Bartka (Rafał Kwietniewski). Poparzona kobieta nie będzie potrafiła zaakceptować ciała naznaczonego bliznami po katastrofie w fabryce. Pogrążona w depresji Emilka nie chce myśleć o odbudowaniu biznesu. Z pomocą przychodzi Mateusz (Lesław Żurek), który zaproponuje wsparcie finansowe i merytoryczne w postawieniu mydlarni na nogi. Bartek, mąż Emilki, będzie wspierał pomysł nowego wspólnika żony. Relacje biznesowe wpłyną na coraz cieplejsze kontakty Emilki i Mateusza na stopie prywatnej. Jak rozwinie się ich znajomość? Czy Emilce uda się odzyskać samoakceptację i wiarę we własne możliwości przy pomocy Mateusza?

Po rozstaniu z Melką i Sabiną w życiu Pawła (Michał Malinowski) pojawi się nowa dziewczyna – Jagoda (Wiktoria Gąsiewska), która dostaje pracę w fitness klubie. Między tą dwójką szybko pojawia się nic sympatii. Dobroduszny i troskliwy Paweł postanowi pomóc koleżance, gdy ta opowie mu o swoich problemach. Dobre intencje Pawła po raz kolejny zostaną wystawione na próbę, bowiem życie Jagody jest pełne tajemnic. Wiosną będziemy również świadkami pozytywnych zmian w życiu Kaśki (Michał Koterski). Walka Marzeny i Gosi o względy mężczyzny przechyliła się na korzyść matki Wioli. W premierowych odcinkach Kaśka i Gosia (Magdalena Różańska) wreszcie pokonają wszelkie przeciwności losu i zbudują trwały związek. Do pełni szczęścia będzie brakować im wspólnego dziecka. Czy zdecydują się na powiększenie rodziny?

Wiosną do zgranej ekipy serialu dołączą kolejne znani i lubiani aktorzy, m.in.: Wiktoria Gąsiewska, w roli Jagody, nowej znajomej Pawła oraz Filip Gurłacz jako instruktor survivalu.

Premierowe odcinki „Pierwszej miłości” na antenie Polsatu od poniedziałku do piątek o godzinie 18.00. Producentem serialu jest ATM GRUPA S.A.

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje