ATM grupa

MENU

„Pierwsza miłość”: Zaskakujące decyzje oraz nowi bohaterowie

Poważne zmiany, nowe wyzwania, trudne decyzje i życiowe rewolucje – tak w dużym skrócie zapowiada się nowy sezon „Pierwszej miłości”. Marysia straci pracę i stanie przed wyborem nowej ścieżki zawodowej. Związek Melki i Pawła będzie przeżywał poważny kryzys. Miłosnych zawirowań nie uniknie także Sabina. We Wrocławiu pojawi się nowy właściciel Barbariana, a mieszkańcy Wadlewa uruchomią nowe gałęzi biznesu. Premierowe odcinki serialu to także nowi bohaterowie. Wiosną w życiu Marysi i jej przyjaciół zamieszają Robert Wabich, Tomasz Mandes oraz Marysia Szafirska.

Najpierw ślub w przepięknej górskiej scenerii, potem przeprowadzka do domu Michała (Wojciech Błach). I kiedy już wydawało się, że Marysia (Aneta Zając) będzie wiodła szczęśliwe życie świeżo upieczonej żony, zostaje zwolniona z pracy. Nienajlepsza sytuacja finansowa Barbariana zmusza Kingę (Aleksandra Zienkiewicz) najpierw do redukcji zatrudnienia a w efekcie do sprzedaży baru. Marysię, która jako pierwsza pożegna się z knajpą dopadnie kryzys i brak pewności siebie. Chwilowe zwątpienie stanie się impulsem do poszukiwania nowej drogi zawodowej. Majka postanowi powrócić na studia. Czy wiosną zobaczymy ją w lekarskim kitlu? Perspektywa utraty pracy zburzy także spokój pozostałej ekipy Barbariana. Czy nowy właściciel, Cezary (Robert Wabich), zostawi bez środków do życia Beatkę (Katarzyna Ankudowicz), Miksera (Błażej Michalski), Ludwika (Włodzimierz Adamski) i Kaśkę (Michał Koterski)?

Spore zmiany szykują się również w Kulczycki Corporation. Po zatrudnieniu Sabiny (Urszula Dębska), Artur (Łukasz Płoszajski) szuka nowego dyrektora sprzedaży. Na to stanowisku zostaje zatrudniony Aleksander (Tomasz Mandes). Sabina będzie zauroczona nowym pracownikiem i nie będzie tego ukrywać. Problemem okaże się jednak jej pozycja w firmie. Kiedy Aleksander zorientuje się, że Sabina jest jego szefową, będzie starał się zachować bezpieczny dystans. Wkrótce okaże się, że jego pojawienie się w firmie, nie było takie zupełnie przypadkowe…

Problemy miłosne czekają też Melkę (Ewa Jakubowicz) i Pawła (Michał Malinowski). Obecność tej trzeciej zawsze wzbudza wiele emocji. Pojawienie się Dominiki (Marysia Szafirska), byłej dziewczyny Pawła od początku zwiastowało problemy. Teraz, kiedy dziewczyna wprowadza się do pary, kłótnie i nieporozumienia narastają z każdym dniem. Niestety Nowogrodzki (Michał Malinowski) prawie zawsze będzie stawał murem za przyjaciółką z dawnych lat. Czy stare uczucia odżyją?

Szczęścia w miłości nie ma od dłuższego czasu również Krystian (Patryk Pniewski). Chłopak podejmuje decyzje o rozstaniu z Martą (Joanna Jarmołowicz). Dziewczyna przeczuwając taką rozmowę, zaczyna grać na jego współczuciu i robi wszystko, żeby go przy sobie zatrzymać. Najpierw kłamie, że zwolnili ją z pracy a potem, że jest bardzo ciężko chora. Plan Marty przynosi efekty. Krystian bardzo angażuje się w problemy swojej dziewczyny, a ona zaczyna robić wszystko, żeby prawda nie wyszła na jaw.

W przeciwieństwie do sytuacji we Wrocławiu, Wadlewo czekają lepsze czasy. Olek (Krzysztof Wieszczek) rozwija projekt powstania klubokawiarni – nowego miejsca spotkań wszystkich mieszkańców. Swoje marzenia spełni również Kazanowa (Elżbieta Romanowska), której szkoła tańca jeszcze przed oficjalnym otwarciem, cieszyć się będzie sporym zainteresowaniem. Także Proboszcz (Włodzimierz Matuszak) przygotowuje się do organizacji kursu nauk przedmałżeńskich, a Kulasowa (Monika Fronczek) zrealizuje marzenia o zajęciach dla dzieci. Czy pozostała, męska część społeczności wygra walkę o licencję na sprzedaż piwa w klubokawiarni?

Po dłuższej nieobecności, w Wadlewie ponownie pojawi się Marianna (Katarzyna Sawczuk). Szybko wyjdzie na jaw, że została wyrzucona ze studiów w Paryżu. Anna (Agnieszka Suchora) będzie załamana zbuntowaną postawą córki. Postanowi jednak ją wspierać. Dziewczyna stanie przed wyborem nowej szkoły we Wrocławiu. Będzie też musiała rozejrzeć się za mieszkaniem, jednak tu z pomocą przyjdzie jeden z głównych bohaterów…

„Pierwsza miłość” to nie tylko ekscytujące wątki i niespodziewane zwroty akcji ale też fantastyczna obsada. Wiosną do zgranej ekipy serialu dołączą Robert Wabich, jako Cezary, nowy właściciel Barbariana, Maria Szafirska jako Dominika, była dziewczyna Pawła oraz Tomasz Mandes jako Aleksander, nowy pracownik Kulczycki Corporation.

Najnowsze odcinki „Pierwszej miłości” na antenie Polsatu już od 27 lutego, od poniedziałku do piątku, o godz. 18.00. Producentem serialu jest ATM GRUPA S.A.

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje