ATM grupa

MENU

„Pierwsza miłość” z nową czołówką. Zobacz!

Nowe odcinki i… nowa czołówka. Twórcy „Pierwszej miłości” lubią zaskakiwać widzów! Nie zmienia się jednak tytułowa piosenka, którą wykonują Olga Szomańska i Jan Radwan. Jak Ci się podoba nowe otwarcie serialu?

Fenomen „Pierwszej miłości”

Losy głównych bohaterek serialu Marysi (Aneta Zając) i Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) oraz ich przyjaciół niezmiennie od 15 lat śledzą miliony widzów Polsatu. Nic dziwnego! Bo choć „Pierwsza miłość” to serial przede wszystkim o miłości, życie bohaterów to także nieustające pasmo dramatycznych chwil, zawirowań i zaskakujących rozwiązań. W serialu nie brakuje też wątków komediowych, sensacyjnych, a nawet kryminalnych…

Jesienne odcinki „Pierwszej miłości” zapowiadają się równie emocjonująco! Miłosne dylematy Melki (Ewa Jakubowicz), bolesna prawda o pochodzeniu Marysi to tylko garstka emocjonujących zdarzeń, które czekają na nas w premierowych odcinkach.

Do obsady serialu niedawno dołączyli: Jan Wieczorkowski, w roli prawnika Łukasza Magnusa, oraz Daniel Olbrychski jako gangster Wodnik. Jesienią czeka nas również powrót Wojciecha Dąbrowskiego, który wciela się w rolę Jana, ojca Marysi.

Nowe odcinki „Pierwszej miłości” oglądaj od 2 września w Polsacie, od poniedziałku do piątku o godz. 18:00.

Producentem serialu jest ATM Grupa.

  

fot. Gosia Stasiewicz, Bogdan Bogielczyk

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje