ATM grupa

MENU

„Mecenas Lena Barska” ma ponad milion widzów

Średnio 1 mln 6 tys. widzów gromadzi w piątki o godz. 20.00 najnowszy serial Czwórki „Mecenas Lena Barska”, którego producentem jest ATM GRUPA.

Emitowana od października w jednym z najbardziej konkurencyjnych pasm, w którym o widza rywalizują najatrakcyjniejsze propozycje największych stacji, nowość Czwórki uzyskała prawie 7% udziałów w rynku. Wyniki te zapewniły stacji czwartą lokatę  w czasie emisji serialu oraz podwojenie widowni i udziałów rok do roku. W grupie komercyjnej udziały serialu przekroczyły 5%, a na multipleksie wyniosły 8,6%  (SHR DTT 4+) i 7,7% (SHR DTT 16-49). Serial emitowany jest dodatkowo w niedziele o godz. 22.00, gdzie średnia widownia pierwszych trzech odcinków sięgała  570 tys. osób, przy udziałach w rynku na poziomie 5,1% oraz 4,3% w grupie komercyjnej.

„Mecenas Lena Barska” to opowieść o życiowych i zawodowych perypetiach rozwiedzionej czterdziestoletniej prawniczki z dwójką dzieci, która podejmuje się prowadzenia najtrudniejszych spraw z dziedziny prawa rodzinnego.  W roli tytułowej występuje  Izabella Bukowska, a towarzyszą jej m.in. Ludmiła Warzecha, Natalia Idzikiewicz, Marta Termena, Piotr Wiszniowski, Andrzej Pieńko i Jakub Dyniewicz
Serial produkuje dla Czwórki ATM GRUPA, a jego reżyserem jest Aleksander Gawek.

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje