ATM grupa

MENU

„Lombard. Życie pod zastaw”: TV Puls szykuje na jesień trzeci sezon serialu

Telewizja Puls i Studio A (spółka zależna ATM GRUPA) podjęły decyzję o kontynuacji serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Drugi sezon, emitowany w TV Puls od lutego br., odnotował średni wynik prawie 15% SHR w grupie komercyjnej 16-49 wśród widzów cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T). Serial zdobył ogromne uznanie widzów, którzy przyznali mu Telekamerę „Tele Tygodnia” 2018. Premiera trzeciego sezonu zaplanowana jest na jesień br.

Serial „Lombard. Życie pod zastaw” okazał się hitem TV Puls: produkcja zdobyła Telekamerę „Tele Tygodnia” 2018 w kategorii „serial fabularno-dokumentalny” i notuje stały wzrost oglądalności. Premierowe odcinki sezonu drugiego osiągnęły bardzo dobre wyniki na średnim poziomie prawie 15% SHR w grupie komercyjnej 16-49 wśród widzów cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T) oraz ponad 7% SHR w grupie komercyjnej 16-49[1].

Rekordowy odcinek sezonu drugiego z dnia 28 lutego br. osiągnął ponad 21% SHR wśród widzów cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T, 16-49). Znakomity wynik odnotował również ostatni odcinek sezonu drugiego z dnia 9 maja br. na poziomie ponad 20% SHR (DVB-T, 16-49).

Telewizja Puls i Studio A przystępują do prac nad trzecim sezonem, którego premiera w TV Puls zaplanowana jest na jesień 2018.

– Serial „Lombard. Życie pod zastaw” to unikalna produkcja, której  dynamiczny, kolorowy i pełen emocji scenariusz oraz jego bohaterowie bardzo się spodobali widzom TV Puls. Popularność serialu rośnie, od początku mocno go wspieraliśmy merytorycznie i promocyjnie. Cieszymy się, że wraz ze Studiem A zaprezentujemy już tej jesieni nowe odcinki – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

Przed nami trzeci sezon serialu „Lombard. Życie pod zastaw”, niebawem rozpoczynamy zdjęcia i przystępujemy do intensywnej pracy. Bardzo nas cieszy znakomita oglądalność serialu, który przyciągnął widzów TV Puls i zebrał wiele entuzjastycznych komentarzy –powiedziała Anna Skowrońska, Prezes Zarządu Studio A.

Jednym z baczniej śledzonych i komentowanych przez widzów wątków jest relacja między Andżelą i Mariuszem. Ich role grają Dominika Skoczylas i Michał Chorosiński.

Ostatni odcinek drugiego sezonu był bardzo emocjonujący. Jeśli chodzi o relację między Andżelą i Mariuszem, to okazuje się, że Mariusz ma jeszcze więcej tajemnic niż myśleliśmy. Nie wiem, czy Andżela zaufa komuś, kogo tak naprawdę do końca nie zna, tym bardziej że już tyle razy zawiodła się na różnych mężczyznach. Jestem bardzo ciekawa, co będzie działo się dalej i nie mogę doczekać się nowych scenariuszy – zdradza Dominika Skoczylas.

A Michał Chorosiński dodaje: – Bardzo zżyłem się z Mariuszem, którego rolę odgrywam i cieszę się, że niedługo przystępujemy do zdjęć do sezonu trzeciego. Myślę, że Mariusz jeszcze nie raz zaskoczy widzów TV Puls. Osobiście kibicuję mu, aby Andżelika wreszcie zwróciła na niego uwagę – choć zakończenie sezonu drugiego sygnalizuje, że w życiu tego bohatera nastąpią kolejne zawirowania.

 W sezonie trzecim widzowie TV Puls zobaczą dalsze losy głównych bohaterów: nieoczekiwany zwrot w życiu Mariusza (Michał Chorosiński), perypetie Adka (Mateusz Murański), który zmierzy się z nowym wyzwaniem, a także miłosne rozterki Marty i Lolka (Agata Szafrańska i Jerzy Górski). Nie zabraknie Andżeli (Dominika Skoczylas), która będzie starała ułożyć sobie życie po rozstaniu z Cezarym, w lombardzie nadal częstym gościem będzie Ziutek (Henryk Gołębiewski). Nad wszystkimi będzie czuwał niezastąpiony Kazimierz, grany przez Zbigniewa Buczkowskiego. Pojawią się również nowe postaci.

Obecnie w TV Puls można oglądać emisje powtórkowe sezonu 2, którego ostatni odcinek miał premierę 9 maja.

 Serialowe rekwizyty

 Jednym z niestandardowych działań promujących „Lombard…” jest serwis internetowy, w którym można kupić prawdziwe serialowe rekwizyty, zastawiane przez bohaterów produkcji. Widzowie znajdą tu też brandowane gadżety.

Szczegóły pod linkiem: http://tvpuls.pl/sklep-serialu-lombard

[1] dane od 26 lutego do 9 maja br.

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje