ATM grupa

MENU

„Lombard. Życie pod zastaw”: Drugi sezon wiosną w TV Puls

Serial „Lombard. Życie pod zastaw” okazał się jednym z hitów jesiennej ramówki TV Puls, odnotowując średni wynik na poziomie 8,01% SHR w grupie komercyjnej 16-49 wśród widzów cyfrowej telewizji naziemnej. Telewizja Puls i Studio A, producent wykonawczy serialu, podjęły decyzję o kontynuacji projektu. W obsadzie ponownie pojawią się aktorzy znani z pierwszego sezonu, m.in. Zbigniew Buczkowski i Henryk Gołębiewski. Premiera odcinków w TV Puls zaplanowana jest na wiosnę.

To pierwszy polski serial rozgrywający się w scenerii i w środowisku właścicieli lombardu. Premierowe odcinki odnotowały bardzo dobre wyniki oglądalności na średnim poziomie 8,01% SHR w grupie komercyjnej 16-49 wśród widzów cyfrowej telewizji naziemnej oraz 4,56% SHR w grupie komercyjnej 16-49. W czwartek 26 października widzowie zobaczyli ostatni odcinek pierwszego sezonu. Obecnie w  TV Puls można oglądać emisje powtórkowe.

W grudniu br. Telewizja Puls i Studio A przystąpiły do prac nad drugim sezonem, którego premiera w TV Puls zaplanowana jest na wiosnę.

– Nasi widzowie pokochali serial „Lombard. Życie pod zastaw, znajdując tu wielkie emocje, porywające historie i wyraziste postaci. Za popularnością serialu przemawiają nie tylko komentarze fanów, ale i wyniki oglądalności: rekordowy odcinek osiągnął ponad 15% SHR w grupie komercyjnej 16-49 wśród widzów cyfrowej telewizji naziemnej oraz ponad 8,5% SHR w grupie komercyjnej 16-49. Podjęliśmy decyzję o kontynuacji współpracy ze Studiem A, aby nasi widzowie mogli śledzić dalsze losy swoich ulubionych bohaterów – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

 – Niezmiernie się cieszymy, że Lombard. Życie pod zastaw okazał się sukcesem. Od początku wierzyliśmy w ten projekt. Studio A pracuje wraz z Telewizją Puls nad drugim sezonem. Będzie jeszcze więcej akcji, pojawią się nowe postaci a wraz z nimi – jeszcze bardziej fascynujące historie – powiedział Maciej Strzembosz, współwłaściciel Studia A.

Praca na planie serialu  „Lombard. Życie pod zastaw” była fantastyczną przygodą – przemili ludzie, wspaniała atmosfera. Tym bardziej cieszy mnie i moich kolegów fakt, że widzowie polubili serial, naszych bohaterów i perypetie – do tego stopnia, że Lombard… stał się jedną z najchętniej oglądanych pozycji programowych tej jesieni w TV Puls! – powiedział Zbigniew Buczkowski, wcielający się w serialu w główną rolę.

W drugim sezonie ponownie wystąpi Zbigniew Buczkowski, a partnerować mu będą m.in. Henryk Gołębiewski, Mateusz Murański, Jerzy Górski i inni. Pojawią się także nowe gwiazdy. Sezon będzie liczył 52 odcinki.

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje