ATM grupa

MENU

Kryminalne wieczory w Czwórce wracają!

Finał IX sezonu „Policjantek i policjantów” był jednym z najtragiczniejszych w historii serialu. Gdy wydawałoby się, że już nic nie popsuje szczęścia Karoliny i Mikołaja, podczas policyjnej akcji policjantka została śmiertelnie raniona przez Borysa.  Na szczęście u innych bohaterów zaczęło się układać. Asia Zatońska pojednała się z ojcem, nieobliczalna babcia syna Wysockiej trafiła do aresztu, a rodzina Zapałów podjęła decyzję o budowie nowego domu.

W ostatnich odcinkach poprzedniego sezonu na komendzie pojawił się młody, zdolny policjant  Wojciech Niedźwiecki. W nowej, X serii bohaterowie będą musieli zmierzyć się z żałobą po zmarłej podkomisarz Rachwał, ale także czeka ich wiele nowych problemów.

Juliusz znajduje na komendzie test ciążowy który pokazuje dwie czerwone kreski. Postanawia przeprowadzić własne śledztwo. Kto zostanie mamą? Emilka? Zuza? A może Ola? Mikołaj przeżył traumę po śmierci Karoliny. Trudno, żeby wrócił do pracy i przeszedł nad tym do porządku dziennego. Mikołaj zamieszka w domku letniskowym kolegi. Ból i samotność utopi w alkoholu. Przyjaciele będą mu pomagać jak potrafią, a Wysocka przymknie oko na to, że nie można na niego liczyć. W 500. odcinku w nowej serii do serialu dołączy Laura Samojłowicz, która wcieli się w postać policjantki – na początku działającej pod przykrywką, jednak później dołączy do patrolowania ulic Wrocławia. U czyjego boku? Tego widzowie dowiedzą się w nowym odcinkach!

Równie wielkie emocje widzów czekają w serialu „Sprawiedliwi – wydział kryminalny”!  W minionym sezonie Jakub Walczak i Paulina Wach zostali postawieni przed trudną do rozwiązania zagadką. W wyniku bójki Izy z mężem, mężczyzna znika, podobnie jak jej ojciec Hieronim. Wach i Walczak w następnym sezonie będą mieli za zadanie znalezienie obu mężczyzn. Utrudnieniem jest fakt, że Iza uważa Waldemara za martwego…

Duet Jawor i Górska razem z Kingą Wilk są zamieszani w sprawę Piotra Rębacza, który odsiedział 25 lat w więzieniu za gwałt i morderstwo. Wilk jest przekonana, że mężczyzna dalej stanowi zagrożenie.  W tym przekonaniu utwierdziło ją samobójstwo córki Rębacza, Anny, która krótko przed śmiercią poznała jego plany.

Krzysztof Kopczyk padł ofiarą żartu swojej policyjnej partnerki. Ola Latoszek razem z Bolkiem Kowalskim i synem Kopczyka, Winicjuszem ukartowali fałszywe wyniki totolotka. Kopczyk był przekonany, że wygrał, w wyniku czego zrezygnował z samochodu i stracił oszczędności. Z pozoru niewinny żart doprowadził do znacznego pogorszenia relacji między partnerami. W nowych odcinkach Kopczyk będzie chciał odzyskać swój samochód, który nieopacznie podarował jakiemuś bezdomnemu. Ku rozpaczy Latoszek, Krzysiek odzyska ukochane auto, a ona sama będzie zmuszona jeździć samochodem, w którym wcześniej bezdomni urządzili sobie… noclegownię.

W premierowym sezonie Bolo pokaże się nam od zupełnie nieznanej strony. W skutek zabawnego zbiegu okoliczności wyjdzie na jaw jego wielka tajemnica.

Premierowe odcinki obydwu seriali od 4 marca w Czwórce.

 

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje