ATM grupa

MENU

Karolina Owczarz, zawodniczka MMA, w serialu „Znaki”

Znana zawodniczka MMA i była pięściarka, Karolina Owczarz, pojawi się w nowej produkcji AXN, „Znaki”, do której zdjęcia rozpoczęły się w maju. Serial zadebiutuje w telewizji jesienią. Producentem wykonawczym jest ATM GRUPA.

„Znaki” to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela, który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku.

Karolina Owczarz wcieli się w serialu w Martynę, byłą uczennicę miejscowej szkoły i członkinię klubu sportowego, która wchodzi w konflikt z jedną z głównych bohaterek produkcji. Karolinę będzie można zobaczyć w czterech odcinkach „Znaków”. Na ekranie pojawi się m.in. obok Heleny Englert i Jaspera Sołtysiewicza.

Karolina przez wiele lat trenowała boks, jest mistrzynią Polski i medalistką wielu krajowych i międzynarodowych zawodów. Przez kilka lat pracowała też jako dziennikarka sportowa. Od 2017 roku trenuje MMA, na początku 2018 r. stoczyła swoją debiutancką walkę na gali jednej z największych federacji w Europie KSW 42.

Za reżyserię serialu odpowiadają Jakub Miszczak (Sprawiedliwi – Wydział kryminalny, Licencja na wychowanie) i Marcin Ziębiński (Kiedy rozum śpi, Dublerzy). Scenarzystami „Znaków” są Błażej Przygodzki (Sprawiedliwi – Wydział kryminalny, Policjantki i Policjanci, Licencja na wychowanie), Paulina Murawska (Ultraviolet, Komisarz Alex, Być jak Kazimierz Deyna), Wojciech Miłoszewski (Wataha, Prokurator). Producentem wykonawczym jest ATM GRUPA.

Premiera 10 października (środa) 2018 r., godz. 22.00.

Fot. @AXN/Gosia Stasiewicz

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje