ATM grupa

MENU

Kalendarz ATM GRUPA 2019 ze zdjęciami Roberta Wolańskiego: Wielka premiera!

12 gwiazd polskiego kina i telewizji oraz jeden z najbardziej znanych polskich fotografów o międzynarodowej renomie w kalendarzu ATM GRUPA 2019. Każde zdjęcie jest dziełem sztuki, każdemu miesiącowi patronuje wspaniały artysta! Premiera już 12 grudnia.

Fotografie powstały w nowoczesnej hali zdjęciowej ulokowanej w  kompleksie ATM Studio przy Wale Miedzeszyńskim w Warszawie.

Zaproszenie do udziału w tym projekcie przyjęli:

Dagmara Bąk

Krzysztof Dracz

Helena Englert

Andrzej Grabowski

Katarzyna Herman

Ewa Kasprzyk

Małgorzata Kożuchowska

Rafał Królikowski

Małgorzata Hajewska – Krzysztofik

Michalina Olszańska

Filip Pławiak

Łukasz Simlat

Kalendarz ATM GRUPA ukazuje się już po raz trzeci. Tegoroczna edycja ma łączyć pokolenia – powstała z myślą o zasłużonych Aktorach, którzy mieszkają dziś w Domu Artystów Weteranów w Skolimowie. Pochodzące z niej zdjęcia zostaną przekazane Fundacji Artystów Weteranów Scen Polskich, która jest partnerem kalendarza ATM GRUPA 2019.

Tak jak w ubiegłych latach kalendarz będzie można również wylicytować na charytatywnych aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które rozpoczynają się 3 grudnia 2018 r. W tym roku WOŚP zagra „dla dzieci małych i bez focha – na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych” i przypomina, że „pomaganie jest dziecinnie proste”. 27. Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia 2019 r.

 

Idea kalendarza:

Co dzieje się z aktorem, kiedy gasną światła sceny, a na planie wyłączane są kamery? Kiedy nie jest już w roli, ale jeszcze nie wrócił do swojego prywatnego życia? Jak wygląda ta krótka chwila intymności, kiedy jest ze sobą sam na sam? Bez widzów, oklasków, błyskających fleszy, adrenaliny…

Odpowiedź na to pytanie przynosi trzecia edycja kalendarza ATM GRUPA. Podczas kameralnych, klimatycznych sesji w wysmakowanej scenografii nawiązującej do zawodowej rzeczywistości naszych Bohaterów, fotograf Robert Wolański szukał emocji, które towarzyszą im po zakończeniu spektaklu lub zdjęć na planie.

Chciałbym znaleźć i utrwalić tę krótką chwilę naturalności, lekkości, bezpretensjonalności… i prawdy – powiedział.

Wernisaż zdjęć do kalendarza z udziałem bohaterów oraz twórców projektu odbędzie się 12 grudnia w ATM GRUPA. Dzień później, 13 grudnia, zaplanowano internetową premierę kalendarza na stronie: kalendarz.atmgrupa.pl

Fot. Grzegorz Gołębiowski

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje