ATM grupa

MENU

Kalendarz ATM GRUPA 2018: premiera już 14 grudnia

12 gwiazd w zaskakujących wcieleniach, inspirowanych mrocznymi postaciami literatury i filmu. W bardzo odważnej charakteryzacji. Taki właśnie klimat będzie miał  kalendarz ATM GRUPA na 2018 rok.

Zaproszenie do wzięcia udziału w tegorocznym projekcie przyjęli związani z naszymi produkcjami Aktorzy. W sesji, której koncepcję przygotowała artystka fotografii, Tatiana Jachyra, wystąpili:

– Weronika Humaj, Aleksandra Popławska, Piotr Żurawski, („Wataha”),

– Anna Ilczuk („Świat według Kiepskich”),

– Ewa Jakubowicz, Joanna Opozda, Patryk Pniewski („Pierwsza miłość”),

– Lidia Sadowa („Ranczo”),

– Helena Sujecka, Bartłomiej Firlet, Kuba Wesołowski („Ojciec Mateusz”),

– Mikołaj Roznerski („Druga szansa”).

Na potrzeby sesji nasze Gwiazdy musiały porzucić swój wizerunek i wejść w postać tak głęboko, jak do tej pory mogły robić to tylko na deskach teatru. Niektóre z nich z trudem można rozpoznać.

Wernisaż zdjęć do kalendarza z udziałem bohaterów oraz twórców projektu odbędzie się 14 grudnia, a dzień później zaplanowano premierę kalendarza na stronie atmgrupa.pl.

To już druga edycja kalendarza ATM GRUPA. Tak jak w ubiegłym roku będzie go można wylicytować na charytatywnych aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które rozpoczynają się 1 grudnia! 14 stycznia 2018 r. WOŚP zagra już po raz 26., tym razem „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Zdjęcia zrealizowane zostały w studiach ATM GRUPA w Warszawie. Po planie sesji oprowadza Patryk Pniewski.

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje