ATM grupa

MENU

Jest już singiel promujący film „Jak zostać gwiazdą”! POSŁUCHAJ

Posłuchaj utworu „Ślady. Jak zostać gwiazdą”! Śpiewają Natalia Zastępa i Marcin Sójka, gwiazdy ostatnich edycji „The Voice of Poland”. Film „Jak zostać gwiazdą” w kinach od 2 października.

Wyjątkowy duet w wyjątkowym utworze! Posłuchaj jak Natalia Zastępa i Marcin Sójka, jedni z najpopularniejszych uczestników ostatnich edycji „The Voice of Poland, śpiewają „Ślady. Jak zostać gwiazdą” – singiel, który promuje film z Urszulą Dudziak, Julią Kamińską, Katarzyną Sawczuk i Maciejem Zakościelnym w rolach głównych.

Marcin Sójka to zwycięzca dziewiątej edycji programu „The Voice of Poland” oraz zdobywca „Karolinki”, czyli głównej nagrody publiczności na 56 KFPP w Opolu (2019). W październiku 2019 ukazał się debiutancki album artysty zatytułowany „Kilka prawd”. Krążek był promowany, rewelacyjnie przyjętymi, singlami, m.in.:„Zaskakuj mnie” (#1 Airplay, złota płyta), „Dalej” (#9 Airplay), „Lepiej” oraz „Wróć” (oba single w top 20 Airplay w Polsce).

Natalia Zastępa brała udział w tej samej edycji „The Voice of Poland” – zajęła drugie miejsce, tuż za Marcinem. Wokalistka podbiła listy przebojów singlami „Nie żałuję” i „Rudy” (top 10 Airplay w Polsce), wydała również utwory „Za późno” oraz „Kłopoty”. Artystka czaruje głębokim, dojrzałym głosem – aż trudno uwierzyć, że należy on do osiemnastoletniej dziewczyny.

Pełen przebojów film „Jak zostać gwiazdą” w kinach od 2 października, a utwór śpiewany przez Natalię Zastępę i Marcina Sójkę jest już dostępny w serwisach cyfrowych! 

 

 

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje