ATM grupa

MENU

To już 20 lat z Kiepskimi! Sitcom powróci na antenę wiosną 2019 r.

„Świat według Kiepskich” jest najdłużej emitowanym serialem na antenie Polsatu. Pierwszy odcinek kultowego sitcomu widzowie obejrzeli 16 marca 1999 r. Po latach, produkcja nadal cieszy się niesłabnącą popularnością. Co wydarzy się wiosną w serialu?

Nowe odcinki to przede wszystkim duża dawka znanego już widzom serialowego humoru. Sąsiedzi z kamienicy założą hotel, Halina w końcu rozliczy Ferdka z bezpowrotnie straconego czasu, a młodsze pokolenie – Jolasia, Waldek i Mariola oraz Kopernik skupią się na poszukiwaniu internetowego trolla. Zobaczymy też wiele rzeczy, które się fizjologom nie będą śniły! M.in. Waldek podczas burzy zostanie porażony prądem, jednak strach o jego życie przełoży się na intratny biznes. Syn Kiepskich będzie jednym z głównych źródeł energii w kamienicy – staje się to szczególnie ważne, kiedy rząd planuje kolejną podwyżkę cen.

Halina Kiepska zdecyduje się  także na telefon do adwokata. Będzie miała mocne dowody na to, że Ferdek ją zdradza. Czy to koniec jednego z najbardziej trwałych małżeństw w historii polskich seriali?

W kamienicy przy ul. Ćwiartki ¾ pojawi się syn Paździocha – Janusz Marian Paździoch, który zamiast z ojcem, bardzo dobrze zacznie dogadywać się z Paździochową. Jeśli widzowie myśleli, że menda może być tylko jedna, to teraz będą mogli się zdziwić.  W tej dziedzinie, Paździoch Junior będzie równie skuteczny, co jego ojciec. W roli Janusza Mariana Paździocha pojawi się Sławomir Szczęśniak, znany z formacji T-Raperzy znad Wisły.

W nowym sezonie planowane są występy gościnne takich gwiazd jak:  Michał Urbaniak, Katarzyna Kwiatkowska i Edyta Herbuś. Oprócz nich, w realizowanych odcinkach zobaczymy także stałą obsadę serialu: Andrzej Grabowski (Ferdek), Marzena Kipiel-Sztuka (Halina), Ryszard Kotys (Paździoch), Renata Pałys (Paździochowa), Barbara Mularczyk (Mariola), Bartosz Żukowski (Waldek), Dariusz Gnatowski (Boczek), Jolasia (Anna Ilczuk), Kopernik (Andrzej Kłak).

Zdjęcia do premierowych 12 odcinków powstają we Wrocławiu (ATM Grupa).

Fot. Grzegorz Gołębiowski

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje