ATM grupa

MENU

„Echo serca”: Zimowa premiera TVP 1

Już 15 stycznia  TVP 1 rozpocznie emisję nowego serialu medycznego „Echo serca” z Kamillą Baar-Kochańską, Przemysławem Sadowskim i Antonim Pawlickim w rolach głównych. Produkcja jest częścią zimowej ramówki Jedynki.

Po czteroletniej nieobecności w kraju pracę w Szpitalu Północnym rozpoczyna psycholog Magdalena Borska (Kamilla Baar-Kochańska). Od samego początku nie ma lekko. Musi przyzwyczaić się do panujących tu zasad, a zadania nie ułatwiają jej nowi współpracownicy ani ordynator chirurgii – Andrzej Stomma (Przemysław Sadowski). Nikt z personelu szpitala nie chce się przyznać, że wciąż przeżywa traumę po nieudanej akcji ratowniczej, do której doszło pół roku temu. Po pożarze w centrum handlowym do Szpitala Północnego trafiło wiele poparzonych ofiar, większości z nich nie udało się uratować. Jeden z najlepszych chirurgów – Jan Sowiński (Antoni Pawlicki) – został wtedy oskarżony o błąd w sztuce lekarskiej…

Każdy odcinek „Echa serca” to kontynuacja historii Magdy oraz nowy przypadek medyczny. W obsadzie serialu zaleźli się także m.in. Julia Grant-Scott, Maciej Mikołajczyk, Zbigniew Zamachowski, Dorota Segda, Grzegorz Stosz, Dorota Pomykała, Martin Budny, Lucyna Malec.

Premierę „Echa serca” w TVP1 zaplanowano na wtorek 15 stycznia br. o godz. 21.40.

Współpraca produkcyjna: ATM GRUPA.

Fot. Anna Gostkowska/TVP

 

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje