ATM grupa

MENU

„Dziewczyny ze Lwowa” wróciły na plan!

W Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do trzeciej serii hitu TVP1 „Dziewczyny ze Lwowa”. Oprócz dobrze znanych postaci, Uljany, Oly, Poliny i Matyldy pojawią się nowi bohaterowie. W głównych rolach ponownie zobaczymy Annę Gorajską, Magdalenę Wróbel, Katarzynę Ucherską i Annę Marię Buczek.

Cztery główne bohaterki zadomowiły się w Warszawie. Uljana podjęła decyzję o zaprzestaniu nauki gry na skrzypcach. Olya wciąż spotyka się z Tomkiem. Polina, obecnie dziewczyna kapitana, i Matylda, wciąż żona gangstera, zaczęły prowadzić wspólnie restaurację z ukraińską kuchnią. W nowej serii nie zabraknie także wątków kryminalnych.

Wojciech Adamczyk, reżyser:Nasze dziewczyny mają przygody zupełnie innego rodzaju, niż w poprzedniej serii, bo już odnalazły się w naszej rzeczywistości. Komedia ma to do siebie, że chce szczęśliwych rozwiązań, happy endu, w związku z tym dziewczyny nie przeżywają tak dramatycznych wydarzeń, jak te, które, na przykład są udziałem cudzoziemców przybywających do nas w poszukiwaniu pracy. W kolejnej serii pojawi się nowa postać, która przyjedzie z Ukrainy i wniesie trochę fermentu w to uspokojone towarzystwo. Będzie się działo!  Mam nadzieję, że widzowie powitają nas serdecznie – mówi twórca serialu TVP1.

Relacje z planu na: facebook/dziewczyny ze Lwowa TVP oraz na instagramie: dziewczyny_ze_lwowa_tvp

Fot. Krzysztof Wellman

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje