ATM grupa

MENU

„Dziewczyny ze Lwowa” – premiera nowego serialu 6 września w TVP1

W najbliższą niedzielę Jedynka wyemituje pierwszy odcinek nowego serialu Studia A „Dziewczyny ze Lwowa”, obyczajowo – komediową opowieść o poszukiwaniu lepszego życia i nowych perspektyw w Polsce. W rolach głównych występują: Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magdalena Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marta Lipińska, Marian Dziędziel, Krzysztof Stelmaszyk. Pierwszy odcinek zostanie pokazany wyjątkowo o godz. 20:05.

Zobacz zwiastun „Dziewczyn ze Lwowa”

W pierwszym odcinku „Raz kozie śmierć” poznajemy tytułowe bohaterki, kiedy są jeszcze we Lwowie, by chwilę później,  nie bez trudności zacząć w Warszawie  pracę „u ludzi”, oczywiście na czarno. Za przysłowiowe grosze dziewczyny wynajmują wspólny pokój w zrujnowanej kamienicy (ale w centrum) od pana Henryka (Marian Dziędziel), przemiłego starszego pana, który jest trochę na bakier z prawem.

W stolicy wita je Swieta i nowe życie, w którym nie zabraknie wzruszających, dramatycznych i zabawnych chwil a także nowych przyjaźni i miłości, które nie znają żadnych granic.  

„Dziewczyny ze Lwowa” – premierowe odcinki w każdą niedzielę od 6 września o godz. 20:25. Pierwszy z trzynastu odcinków zostanie wyemitowany o godz. 20:05

 Więcej informacji na oficjalnej stronie TVP serialu oraz na stronie Dziewczyn ze Lwowa na FB.

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje