ATM grupa

MENU

„Dziewczyny ze Lwowa 2”: Rewelacyjna oglądalność 9. odcinka

„Dziewczyny ze Lwowa” emitowane w niedzielne wieczory w TVP 1, w paśmie nadawania są zdecydowanym liderem, zostawiając w tyle konkurencję. Mimo zawirowań związanych ze zmianą godziny nadawania na 20:15, oglądalność ostatnich odcinków rośnie z tygodnia na tydzień! Dziewiąty odcinek emitowany 5 listopada obejrzało ponad 3,2 miliona widzów, co przełożyło się na 19-to procentowe udziały w grupie 4+.  W grupie 16-49 odcinek osiągnął blisko 12-to procentowy udział.

W czasie emisji serialu produkowanego przez Studio A (spółka zależna ATM GRUPA), TVP 1 była liderem pasma, pokonując znacznie w grupie 4+, m.in. Polsat i TVN.

„Dziewczyny ze Lwowa” znalazły się na 3. miejscu w kategorii seriale oraz na bardzo dobrej 4. pozycji spośród fabularnych propozycji (SHR 18,95% w grupie 4+) przegrywając tylko z produkcjami o ugruntowanej przez lata oglądalności i popularności, takimi jak „M jak miłość”, czy „Na dobre i na złe”.

Średnia oglądalność, po emisji 9. odcinków wynosi 2,8 mln widzów przy udziale 17,18% w grupie 4+.

Premierowy odcinek nowej serii „Dziewczyn ze Lwowa” w reżyserii Wojciecha Adamczyka, Jedynka pokazała 3 września. Mimo dwuletniej przerwy w emisji, produkcja przyciągnęła przez telewizory ponad 3 miliony widzów! „Dziewczyny ze Lwowa” zajęły pierwsze miejsce w kategorii fabularnej: premiera nowego sezonu była najchętniej oglądaną produkcją w tej kategorii.  Serial osiągnął także najwyższy spośród fabularnych propozycji SHR wynoszący 19,49% (grupa 4+). Po trzech pierwszych odcinkach, średnia oglądalność wyniosła blisko 2,68 mln  widzów przy udziale  17,30% w grupie 4+ .

W drugiej serii „Dziewczyn ze Lwowa” kontynuowane są perypetie czterech głównych bohaterek: Uliany, Swiety, Olyi i Poliny. Pojawili się nowi bohaterowie i zabawne, wzruszające, ale i z elementami kryminalnymi, wątki. Poza aktorkami grającymi cztery główne bohaterki,  w serialu zagrała plejada gwiazd! Marta Lipińska, Dorota Segda, Marian Dziędziel, Stanisław Brejdygant, Cezary Żak, Krzysztof Stelmaszyk, Karol Pocheć,  Monika Jarosińska, Magdalena Pociecha, Piotr Zelt, Sławomir Pacek, Bogdan Kalus, Mateusz Rusin, Piotr Ligienza i wiele innych.

Ostatni odcinek drugiej serii TVP 1 pokaże w niedzielę 3 grudnia.

Fot. Krzysztof Wellman

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje