ATM grupa

MENU

„Drunk History – Pół litra historii” od 12 października w Comedy Central

W czwartek, 12 października 2017 r. Comedy Central rozpocznie emisję nowego programu rozrywkowego „Drunk History – Pół litra historii”, w którym celebryci pod wpływem alkoholu opowiedzą o historii Polski. Będzie go można oglądać o godz. 22.00. Producentem wykonawczym „Drunk History” jest ATM GRUPA.

Formuła programu polega na tym, że popularne polskie gwiazdy piją drinki przed kamerami. Będąc pod lekkim wpływem alkoholu uczestnicy show odtworzą dzieje państwa i narodu polskiego, a widzowie obejrzą ich opowieści w postaci scenek, odegranych przez aktorów w strojach z tamtej epoki. Wszystkie kwestie wypowiadane są przez gwiazdę, a sami aktorzy naśladują je ruchem ust. Widzowie w serialu poznają m.in. historie kasiarza Szpicbródki i polskiej Mata Hari oraz dowiedzą się o nietypowej pasji Józefa Piłsudzkiego. W „Drunk History – Pół litra historii” udział wezmą aktorzy, celebryci, influencerzy oraz gwiazdy kabaretu i stand-upu. W roli narratorów widzowie zobaczą m.in.: Joannę Kołaczkowską, Bartłomieja Kasprzykowskiego, Renatę Dancewicz, Macieja Dąbrowskiego, Katarzynę Kołeczek, Leszka Lichotę, czy Tomasza Zimocha. W postaci historyczne wcielą się natomiast m.in.: Piotr Cyrwus, Rafał Mohr, Mirosław Baka i Katarzyna Kwiatkowska. Polska wersja „Drunk History” jest oparta na amerykańskim formacie o tym samym tytule, który w Comedy Central zadebiutował w 2008 r. Format był realizowany na całym świecie, m.in. w Wielkiej Brytanii, Brazylii, Argentynie i na Węgrzech.

Serial na antenie Comedy Central będzie można oglądać w czwartki o godz. 22.00, począwszy od 12 października 2017 r. Producentem wykonawczym „Drunk History” jest ATM GRUPA. Rolę reżyserów serialu pełnią: Bartosz Prokopowicz i Jan Macierewicz.

Fot. Piotr Dejneko

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje