ATM grupa

MENU

„Druga szansa” 4: nowe wątki, nowi bohaterowie

W czerwcu ruszają zdjęcia do czwartego sezonu serialu „Druga szansa”, którego producentem wykonawczym jest ATM GRUPA. Jesienią na widzów czekają nie tylko nowi aktorzy, ale również zaskakujące wątki. Jednym z kluczowych bohaterów będzie Michał Żurawski.

Zdjęcia do nowego sezonu potrwają do września i będą realizowane w Warszawie. U boku Małgorzaty Kożuchowskiej, czyli serialowej Moniki Boreckiej, pojawi się Michał Żurawski. Nowa postać zmieni dotychczasowy bieg życia bohaterów. W obsadzie nie zabraknie również Magdaleny Boczarskiej jako Sary, Bartłomieja Topy w roli Adama Svenssona, czy też Rafała Królikowskiego jako Zeita. Powróci także policyjny detektyw Borys, czyli Radosław Pazura. Reżyserem nowych odcinków będzie Jan P. Matuszyński, wielokrotnie nagradzany m.in. za film „Ostatnia rodzina”.

– To będzie sezon inny niż wszystkie – zapowiadają producenci serialu Robert Wieczorek (ATM GRUPA) i Adrianna Przetacka (TVN). – W życiu każdego z bohaterów nastąpią radykalne zmiany. Aby zaskoczyć widzów, zdecydowaliśmy się na odważne ruchy. Mamy nadzieję, że zostaną docenione przez fanów serialu. Chcemy zapewnić widzom prawdziwe i wyjątkowe emocje. Każdy odcinek trzeciego sezonu „Drugiej szansy” przyciąga przez telewizory ponad 2 mln widzów, dając TVN ponad 17 proc. udziałów w kluczowej dla reklamodawców grupie komercyjnej. Prace literackie nad nowym sezonem koordynuje Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz. Producentem nadzorującym z ramienia TVN jest Marta Grela-Gorostiza.

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje