ATM grupa

MENU

ATM STUDIO producentem teledysku!

Leszek Stanek – szerzej znany między innymi z pierwszej edycji „Azji Express” – aktor, muzyk, choreograf, producent filmowy, twórca licznych projektów edukacyjnych i artystycznych… Człowiek wielu talentów. Kuba Krzysztoń z serialu „Tancerze”, produkowanego przez ATM GRUPA, tym razem w niezwykłym projekcie. 6 czerwca, w ATM STUDIO w Warszawie, odbędzie się premiera jego teledysku do piosenki „IN BLUE”.

ATM STUDIO jest współproducentem klipu, który powstał w jednej z jego hal zdjęciowych. „IN BLUE” to niezwykły projekt. Łączy w sobie wiele elementów. Na ten autorski teledysk składa się taniec, wysmakowane zdjęcia i pełna wyrafinowania artystyczna wizja. „In Blue” to jednocześnie tytuł piosenki, drugiego w kolejności singla, Leszka Stanka, jaki nagrał już jakiś czas temu.

Przyszła kolej na nową odsłonę, na interpretację utworu IN BLUE. A myślą przewodnią tego projektu jest stworzenie autorskich obrazów, do każdego z kolejnych, napisanych przeze mnie utworów – mówi Leszek Stanek. – W efekcie, każda ilustracja ruchowo-aktorska, pozostaje w ścisłym związku z brzmieniem kompozycji, tworząc autonomiczne, ale bardzo spójne obrazy – dodaje.

Swoją karierę muzyczną rozpoczął w Gliwickim Teatrze Muzycznym. Współpracował później ze Śląskim Teatrem Tańca. W 2015 roku, w Sydney, m.in. w Australian Institute Of Music (AIM), rozpoczął prace nad autorskim projektem muzycznym. W październiku 2016 roku zadebiutował singlem „Give Me a Hug”, do ilustracji którego zaprojektował oryginalny performance uliczny. Leszek ma za sobą udział w kilku produkcjach serialowych. Był też koproducentem filmu „W sypialni”.

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje