ATM grupa

MENU

ATM Rozrywka: Ruszyły zdjęcia do nowego serialu

Rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu komediowego „Zameldowani”, który niebawem trafi na antenę ATM Rozrywka.

Serial opowiada o 5 przypadkowych osobach (w wieku 20-30 lat), które wspólnie zamieszkują. Mieszkanie każdemu z osobna zapisała w spadku ich była niania, która umarła bezdzietnie. Kiedy wszyscy spadkobiercy sprowadzają się do mieszkania ze swoimi rzeczami, każdy myśli, że odziedziczył je sam. Nikt z nowych lokatorów nie chce stracić super mieszkania i nikt nie zamierza się z niego wyprowadzić. Zamieszkują zatem wszyscy razem. „Zameldowanych” nęka uciążliwy cieć, a w mieszkaniu trwają tarcia, animozje i rodzą się przyjaźnie między głównymi bohaterami.

W głównej obsadzie znaleźli się: Zofia Schwimke, Beata Lech-Kubańska, Tomasz Kutera, Maciej Gisman i Robert Buczyński, a oprócz tego w serialu zobaczymy m. in. Mariana Dziędziela, Wojciecha Dąbrowskiego, Wojciecha Ziemiańskiego i Joannę Orleańską. Reżyserem serialu jest Piotr Matwiejczyk, natomiast producentem Tomasz Nykiel i firma KTO Movie. Obecnie trwają zdjęcia do pierwszych 13 odcinków serialu.

Będzie to niezwykle zabawna produkcja. Przepełniona gagami i absurdalnymi sytuacjami, które jednak w konsekwencji tworzą zawiłe i bardzo ciekawe relacje między głównymi bohaterami. Aktorów młodego pokolenia wpierają starsi koledzy po fachu, dzięki czemu serial będzie kierowany do szerokiego grona odbiorców. Obecnie jesteśmy w trakcie zdjęć do pierwszych 13 odcinków serialu, jednak w planie jest kontynuacja serii – mówi Tomasz Nykiel, producent wykonawczy serialu.

Fot. Krzysztof Citak

 

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje