ATM grupa

MENU

Casting – Awantura o kasę

 

Miło nam powitać Cię na naszej stronie zgłoszeniowej do AWANTURY O KASĘ.

Ten legendarny program to wyjątkowe połączenie teleturnieju wiedzowego z licytacją pełną emocji!

Jeśli masz wiedzę i refleks - nie zwlekaj - zbierz czteroosobową drużynę, wypełnijcie nasz formularz i powodzenia na castingach!

Uwaga: Każdy członek drużyny wypełnia formularz indywidualnie. 

Wypełnij formularz poniżej. Każde pole jest obowiązkowe, jeśli pytanie Cię nie dotyczy wpisz „nie dotyczy”.


podstawoweśredniewyższe* Wymagane

** Zaakceptowanie wszystkich powyższych pól (tj. zgód i oświadczeń) jest warunkiem wzięcia udziału w castingu.

Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych z związku z przeprowadzanym castingiem jest ATM GRUPA S.A. z/s przy ul. Dwa Światy 1, 55-040 Bielany Wrocławskie, email:ado@atmgrupa.pl. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługuje Państwu prawo do: wycofania zgody na przetwarzanie, dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, żądania ich sprostowania (jeśli przetwarzamy błędne lub nieaktualne dane), usunięcia swoich danych, żądania ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, gdy jego podstawą jest nasz prawnie uzasadniony interes. W przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa, przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego, czyli Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Pełna klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się tutaj.

Niezależnym Administratorem danych osobowych Uczestników III etapu Castingu, przetwarzanych z związku z przygotowaniami do emisji Teleturnieju - jest TELEWIZJA POLSAT SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie, ul. Ostrobramska 77, 04-175 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców pod nr KRS: 0000388899. Spółka wyznaczyła inspektora ochrony danych, z którym można się skontaktować: elektronicznie na adres: iod@polsat.com.pl lub pisemnie na ww. adres siedziby Spółki.  W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługuje Państwu prawo do: dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, żądania ich sprostowania (jeśli przetwarzamy błędne lub nieaktualne dane), usunięcia swoich danych, żądania ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, gdy jego podstawą jest nasz prawnie uzasadniony interes. W przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa, przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego, czyli Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
Pełna klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się tutaj.

Jeśli masz pytania dotyczące zgłoszenia castingowego napisz na adres awanturaokase@atmgrupa.pl 

ATM GRUPA S.A. nie pobiera od uczestników opłat za udział w programach ani castingach.

W związku z docierającymi do nas wiadomościami o próbach podszywania się pod ATM Grupa S.A. informujemy, że ATM GRUPA S.A. nie pobiera od uczestników i potencjalnych uczestników ŻADNYCH opłat za udział w programach czy castingach do tych programów.

Apelujemy o ostrożność.

X