Wiele osób drwiło przed laty z tego serialu, a teraz jest to kultowa produkcja – powiedziała o „Świecie według Kiepskich” dyrektor programowa Telewizji POLSAT Nina Terentiew, otwierając razem z Andrzejem Muszyńskim prezesem ATM GRUPA, która jest producentem wykonawczym Kiepskich, jubileusz najpopularniejszego polskiego sitcomu. Okazją do uroczystego spotkania aktorów i ekipy był 500. odcinek serialu. Wśród przybyłych gości nie zabrakło głównych postaci serialu, pojawili się również aktorzy, którzy występowali w nim gościnnie.

Pierwszy odcinek „Świata według Kiepskich” widzowie obejrzeli w 1999 r. To drugi po „Klanie” najdłużej emitowany polski serial i jednocześnie najdłużej emitowany na świecie sitcom. W czym tkwi fenomen jego popularności?

Wszyscy się nad tym zastanawiają. Myślę, że może w dowcipie, w mądrości…  w „głupiej” mądrości. W tej głupocie, która staje się „nadgłupotą”, a „nadgłupota” staje się mądrością. Wiele jest odpowiedzi na to pytanie. Przede wszystkim także w widzach, Polakach, którzy lubią śmiać się z samych siebie – powiedział Andrzej Grabowski, serialowy Ferdek Kiepski.

Jak prezentowały się Gwiazdy? Obejrzyjcie naszą galerię.

 

Fot. WBF
Poleć znajomemu:Email this to someoneShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on Facebook

Powiązane wpisy