ATM grupa

MENU

Zobacz plakaty i zajawkę 2. sezonu „Znaków”!

Premiera 2. sezonu „Znaków” 7 kwietnia 2020 roku w AXN. A już teraz możesz zobaczyć plakaty, promujące nowy sezon, i krótki teaser serialu!

O plakatach

Agencja Change, odpowiedzialna za przygotowanie m.in. plakatów promujących 2. sezonu serialu „Znaki”, sięgnęła po komiksowy styl ilustracji Mariusza Arczewskiego. Inspiracją były zdjęcia z planu i praca operatora, które wiernie oddają klimat Gór Sowich i tajemniczy nastrój nowego sezonu wydarzeń w Sowich Dołach. Kolejnym elementem inspiracji jest przyroda Gór Sowich, która odgrywa dużą rolę w serialu. Dlatego główni bohaterowie przedstawieni są na plakatach jako zespoleni z otaczającą ich przyrodą, a nawet pochłonięci przez nią…

 O serialu

„Znaki” to gatunkowe połączenie kryminału z elementami mystery i thrillera obyczajowego. Akcja serialu rozgrywa się w Górach Sowich.

W drugim sezonie podążamy za historią zaginięcia córki komisarza Treli (w tej roli Andrzej Konopka), a później także jej przyjaciółki. W niewyjaśnionych okolicznościach znika również para podróżników… Prowadzone są poszukiwania, ale śledztwo zbacza z torów, gdy komisarz dowiaduje się, kto odpowiada za zaginięcie jego jedynego dziecka. Zło w Sowich Dołach nie śpi, a dziwnymi zdarzeniami żyją ogarnięci strachem mieszkańcy miasteczka.

Producentem serialu jest ATM Grupa.

Reżyserują: Jakub Miszczak i Monika Filipowicz.

Za scenariusz drugiego sezonu odpowiadają: Wojciech Miłoszewski, Błażej Przygodzki, Katarzyna Berenika Miszczuk i Marzena Podgórska.

Emisja: premiera 2. sezonu we wtorek 7 kwietnia 2020 roku, o godz. 22:00 w AXN.

Galeria zdjęć

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje