ATM grupa

MENU

Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu „Znaków”!

Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu „Znaków”! To serial produkowany przez ATM Grupę dla Sony Pictures Television, właściciela kanału AXN. Zdjęcia rozpoczęły się w sierpniu w Górach Sowich.

Co wydarzy się w drugim sezonie „Znaków”?

„Znaki” to gatunkowe połączenie kryminału z elementami mystery i thrillera obyczajowego. Akcja serialu rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich.

Po latach od tajemniczego zabójstwa studentki, dochodzi do kolejnych zbrodni. W drugim sezonie podążamy za historią zaginięcia córki komisarza Treli, a później także jej przyjaciółki. W niewyjaśnionych okolicznościach znika również para podróżników… Prowadzone są poszukiwania, ale śledztwo zbacza z torów, gdy komisarz dowiaduje się, kto odpowiada za zaginięcie jego jedynego dziecka. Zło w Sowich Dołach nie śpi, a dziwnymi zdarzeniami żyją ogarnięci strachem mieszkańcy miasteczka.

Obsada i twórcy

W drugim sezonie ponownie pojawią się m.in. Andrzej Konopka („Róża”, „Powidoki”, „Pakt”), Helena Sujecka („Chce się żyć”, „Być jak Kazimierz Deyna”, „Yuma”), Małgorzata Hajewska-Krzysztofik („33 sceny z życia”, „Body/Ciało”), Mirosław Kropielnicki („Pierwsza miłość”, „Kler”), Michał Czernecki („Wojna polsko-ruska”, „Wałęsa. Człowiek z nadziei”, „Miasto 44”), Andrzej Mastalerz („W ciemności”, „Powidoki”), Rafał Cieszyński („1920 Bitwa Warszawska”, „Zbrodnia”), Helena Englert („Układ zamknięty”, „Barwy szczęścia”), Magdalena Żak („Cicha noc”, „Powidoki”) i Paulina Gałązka („Drogi wolności”, „Zabawa zabawa”, „Powidoki”).

Serial reżyserują: Jakub Miszczak („Sprawiedliwi. Wydział kryminalny”, „Licencja na wychowanie”) i Monika Filipowicz („Przyjaciółki”, „Linia życia”).

Za scenariusz drugiego sezonu odpowiadają: Wojciech Miłoszewski („Wataha”, „Prokurator”), Błażej Przygodzki („Sprawiedliwi. Wydział kryminalny”, „Policjantki i Policjanci”), Katarzyna Berenika Miszczuk (seria powieści „Kwiat paproci”), i Marzena Podgórska („Licencja na wychowanie”, „Na sygnale”).

Pierwszy sezon „Znaków” swoją premierę miał w październiku 2018 roku w AXN. W lipcu 2019 roku był emitowany również w telewizji Polsat.

Premiera drugiego sezonu planowana jest na 2020 rok w AXN.

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje