ATM grupa

MENU

Znaki

Reżyseria
Sezon 1: Jakub Miszczak
Sezon 2: Jakub Miszczak i Monika Filipowicz

Scenariusz
Sezon 1: Paulina Murawska, Błażej Przygodzki, Wojciech Miłoszewski
Sezon 2: Wojciech Miłoszewski, Błażej Przygodzki, Katarzyna Berenika Miszczuk i Marzena Podgórska

Kierownictwo produkcji: Przemysław Żyłka

Producent wykonawczy: Andrzej Muszyński, Jakub Miszczak (ATM GRUPA S.A.)

Emisja:  AXN
Sezon 1: od 10 października, środa, godz. 22.00
Sezon 2: od 7 kwietnia, wtorek, godz. 22:00

W rolach głównych: Andrzej Konopka, Helena Sujecka, Helena Englert, Andrzej Mastalerz, Mirosław Kropielnicki, Małgorzata Hajewska, Paulina Gałązka, Michał Czernecki

Opis

„Znaki” to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w wielu kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni. Śledztwo prowadzi komisarz Trela (Andrzej Konopka), który, by dotrzeć do prawdy, musi przełamać zmowę milczenia panującą w miasteczku. Serial to połączenie gatunków, kryminału z elementami mystery i thrillera obyczajowego.

Po latach od tajemniczego zabójstwa studentki, dochodzi do kolejnych zbrodni. W drugim sezonie podążamy za historią zaginięcia córki komisarza Treli, a później także jej przyjaciółki. W niewyjaśnionych okolicznościach znika również para podróżników… Prowadzone są poszukiwania, ale śledztwo zbacza z torów, gdy komisarz dowiaduje się, kto odpowiada za zaginięcie jego jedynego dziecka. Zło w Sowich Dołach nie śpi, a dziwnymi zdarzeniami żyją ogarnięci strachem mieszkańcy miasteczka.

Galeria zdjęć

Fot. AXN/Gosia Stasiewicz, fot. AXN/Wojciech Nekanda Trepka

Wideo

Poleć znajomemu: