ATM grupa

MENU

„Znaki”: w każdą środę o 22.00 w AXN

Już w najbliższą środę premiera nowej produkcji ATM Grupa zrealizowanej na zlecenie AXN. „Znaki” to połączenie gatunków, kryminału z elementami mystery i thrillera obyczajowego.

Fabuła rozgrywa się w malowniczych plenerach Gór Sowich. W miasteczku Sowie Doły ginie studentka. Tajemniczą i okrutną egzekucją żyją media w całej Polsce. Śledztwo podąża w rozmaitych kierunkach, jednak sprawa nie zostaje rozwiązana. Po latach, w tej samej miejscowości, dochodzi do kolejnej zbrodni.

Co wydarzy się w pierwszym odcinku serialu?

Do małej miejscowości Sowie Doły w Górach Sowich przyjeżdża komisarz Michał Trela. Ma objąć stanowisko komendanta policji. Razem z nastoletnią córką Niną zatrzymują się w gospodarstwie agroturystycznym, prowadzonym przez aspirant Adę Nieradkę i jej męża Błażeja. Policjant poznaje mieszkańców Sowich Dołów i panujące w miasteczku zwyczaje. Jego niepokój wzbudza Jonasz, lokalny mistyk, uchodzący za cudotwórcę. Komendant poznaje też Bławatską, która opowiada mu o tajemniczym zabójstwie swojej córki, Laury. Mordercy sprzed 10 lat nigdy nie odnaleziono. Tymczasem do Ady dociera wiadomość o zniknięciu jej przyjaciółki, Patrycji. Rozpoczynają się poszukiwania. Nina, córka Treli, nawiązuje w szkole nowe znajomości, m.in. z Agatą, córką burmistrza Antoniego Paszke.

Galeria zdjęć

Fot. @AXN/Gosia Stasiewicz
Poleć znajomemu:

Powiązane wpisy