ATM grupa

MENU

Wraca „Awantura o kasę”! Zgłoś się do programu!

Kultowy teleturniej „Awantura o kasę” powraca na antenę Polsatu! Właśnie ruszyły castingi do programu. Zgłoś się! Nabór do pierwszych odcinków trwa do 15 lipca 2024.

„Awantura o kasę” była emitowana w Polsacie w latach 2002-2005 i od pierwszego odcinka stała się hitem, przyciągając przed ekrany miliony widzów. Popularność polskiego teleturnieju była tak duża, że powstała nawet nowozelandzka wersja programu.

Nowe odcinki „Awantury o kasę” mają trafić do emisji jesienią 2024 roku. Po 19 latach przerwy, widzowie znów będą mogli cieszyć się emocjonującymi licytacjami i niespodziankami ukrytymi w czarnych skrzynkach.

Teleturniej ponownie poprowadzi niezastąpiony Krzysztof Ibisz, a za jego produkcję znów odpowiedzialna będzie ATM Grupa.

O programie

Zasady teleturnieju „Awantura o kasę”, choć proste, wymagały od uczestników nie tylko wiedzy ogólnej, ale także umiejętności licytacji i negocjacji.

W pierwszym etapie rywalizowały trzy czteroosobowe drużyny: niebieska, zielona oraz żółta. Na starcie każda z nich otrzymywała po 5 tysięcy złotych, które miała do dyspozycji podczas licytacji. Prowadzący kręcił kołem, losując kategorię, z której wybierano pytanie, a następnie pobierał od każdej drużyny po 200 złotych i rozpoczynał licytację.

Drużyna, która zaoferowała najwyższą stawkę, mogła udzielić odpowiedzi na pytanie. Miała na to zaledwie minutę. Jeśli odpowiedź była poprawna, drużyna otrzymywała pieniądze z puli, jeśli nie – cała suma przechodziła do puli kolejnego pytania.

W drugim etapie brali udział zwycięzcy etapu pierwszego oraz drużyna, która wygrała poprzedni odcinek, tzw. mistrzowie. Zasady gry w obu etapach były podobne. Zespół, który przegrywał, odchodził z gry jedynie z kwotą zgromadzoną na swoim koncie. Mógł też przegrać wszystko, jeśli podczas licytacji doprowadził stan swego konta do bankructwa.

Poza pieniędzmi można także wygrać nagrodę rzeczową lub niespodziankę znajdującą się w tzw. czarnej skrzyni. To właśnie ze względu na te skrzynki drugi etap „Awantury o kasę” był szczególnie lubiany przez widzów. W skrzynce mogło znaleźć się dosłownie wszystko: symboliczna złotówka, 10 tysięcy złotych, kluczyki do samochodu albo… ogórek kiszony!

W każdej chwili dowolny zespół mógł zagrać „va banque” stawiając na szali wszystkie swoje pieniądze. Licytacja w tym momencie się kończyła. W przypadku złej odpowiedzi zespół grający „va banque” bankrutował i odpadał z gry z niczym.

 

Zgłoś się do programu!

Właśnie ruszyły castingi do nowej edycji „Awantury o kasę”. Nie przegap tej okazji!

To szansa na przeżycie niezapomnianej przygody, a także wygranie atrakcyjnych nagród.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego!

Nabór do pierwszych odcinków trwa do 15 lipca 2024.

Oficjalna strona programu: awanturaokase.polsat.pl

Galeria zdjęć

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje

ATM GRUPA S.A. nie pobiera od uczestników opłat za udział w programach ani castingach.

W związku z docierającymi do nas wiadomościami o próbach podszywania się pod ATM Grupa S.A. informujemy, że ATM GRUPA S.A. nie pobiera od uczestników i potencjalnych uczestników ŻADNYCH opłat za udział w programach czy castingach do tych programów.

Apelujemy o ostrożność.

X