ATM grupa

MENU

„Troje pod przykrywką” – premiera 5. września w TV4!

W każdą niedzielę, od 5 września, o godz. 20:00 zapraszamy do Czwórki na serial „Troje pod przykrywką”! To komedia akcji o policjantach współpracujących z tajną jednostką służb specjalnych, która gwarantuje dużą dawkę humoru i mocnych wrażeń.

O serialu

Dwaj byli stróże prawa i porządku, znani widzom hitu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” bracia Marek (Jędrzej Taranek) i Staszek (Piotr Miazga) Gawlikowie znaleźli się na życiowym zakręcie. Nadal oczyszczają ulice miasta, tylko tym razem w charakterze…  miejskich śmieciarzy!
Wszystko się zmieni, kiedy na swojej drodze spotkają szefa tajnej komórki Agencji Bezpieczeństwa i poznają jego najlepszą oficer operacyjną, Karolinę Drzazgę (Dagmara Bąk). Dostaną od losu drugą szansę, a ich życie wypełnią adrenalina, niebezpieczne wyzwania i szalone perypetie.
Ryzykowne i niekonwencjonalne akcje, mistyfikacje i przebieranki, strzelaniny i brawurowe ucieczki, porwania i pożary – wszystko to stanie się chlebem powszednim Gawlików, którzy z powodzeniem dotrzymają kroku Karolinie i pozostałym agentom, wykazując się ułańską fantazją, mistrzostwem improwizacji oraz właściwym sobie oryginalnym poczuciem humoru, nawet w najmniej sprzyjających okolicznościach. Poleją się krew, pot i łzy, ale wszystko w otoczce gagów i zabawnych dialogów.

Ekipa

W rolach tytułowych występują: Dagmara Bąk („Wataha”, „Cień”), Jędrzej Taranek („Ojciec Mateusz”)  i Piotr Miazga („Ślepnąc od świateł”). Obok nich zobaczymy także Mirosława Kropielnickiego („Znaki”), Barbarę Jonak („Król”) i Dominika Rybiałka („Galeria”).

Reżyserem i producentem „Trojga pod przykrywką” jest Jakub Miszczak, a za scenariusz odpowiadają Przemysław Hoffmann i Dominik Kamiński.  Zdjęcia realizowane są we Wrocławiu.

Serial produkuje dla Czwórki ATM Grupa S.A.

Galeria zdjęć

Poleć znajomemu:

Najnowsze informacje